Sesja pozytywnych relacji na konferencji Certyfikowany Event Manager!

Organizatorzy konferencji Certyfikowany Event Manager nie odkryli przed Wami jeszcze wszystkich kart. Miło nam poinformować, że na początku konferencji odbędzie się sesja pozytywnych relacji. Do panelu dotyczącego budżetowania eventu dołączył również Grzegorz Turniak - profesjonalny mówca i prezes Akademii Rozwoju.

2017-11-13 12:30:37
Autor:

Grzegorz Turniak

Specjalista od networkingu, doświadczony mówca. Pomoże w nawiązywaniu biznesowych kontaktów. To niekoronowany "król" polskiego networkingu. Inspirujący mówca. Mingling maven – poprowadził ponad 1100 sesji networkingowych dla przeszło 100.000 uczestników. W lutym 2006 wprowadził na rynek krajowy firmę BNI Polska. Obecnie jest prezesem spółki szkoleniowo-doradczej Akademia Rekomendacji. Jest mentorem, mówcą, wykładowcą MBA, i współautorem książek: „Nigdy nie stój sam”, „Alchemia Kariery” (z J. Santorskim), „Profesjonalny networking. Kontakty, które procentują” (z R. Wendtem), „Praktyczny poradnik networkingu” ( z W. Antosiewiczem), „Zanurz się w błękitnym oceanie. Jak networking wspiera rozwój firm” (z K. Rumianowskim).

Czym jest sesja pozytywnych relacji?

Wykorzystaj swoją obecność na konferencji, seminarium czy zamkniętym spotkaniu biznesowym mądrze i skutecznie – to dewiza, którą kieruje się zespół profesjonalnych doradców. Na początku konferencji odbędzie się sesja networkingowa prowadzona w porozumieniu z organizatorem. Celem jest przełamanie lodów i sprawienie, iż uczestnicy konferencji będą otwarci na rozpoczynanie i prowadzenie rozmów między sobą.  

 

ZNAJDŹ NAS: