Przełom, rewolucja czy tylko błogo spędzony weekend? MPI Poland Chapter podsumowuje Business Summer Meeting

Ambitne plany, odważne idee, nieszablonowe działania - tak można podsumować liczne dokonania każdego z kilkudziesięciu członków MPI Poland Chapter. Angażujący się całym sercem, zabiegani, a jednocześnie pełni energii i zapału stanowią zróżnicowaną grupę profesjonalistów, którzy łączą swoje talenty w imię jednego celu.

2018-07-06 12:12:13
Autor:

Od kilku lat członkowie Stowarzyszenia przybywają z całej Polski, aby wspólnie opracować cele oraz strategię rozwoju MPI Poland Chapter na najbliższe kilka miesięcy. W tym roku spotkanie miało wyjątkowy charakter i to z trzech powodów : obecności specjalnego gościa, zaangażowania młodej i świeżej krwi, jak i urokliwej i romantycznej destynacji, która podbiła nie tylko kobiece serca.

W piątek 30 czerwca Mazury, a dokładnie Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały przywitały uczestników niespokojną aurą, która oficjalne powitanie przy lampce szampana przeobraziła w niezapomnianą integrację w stylizacji bawełnianego koca i porywistego wiatru. To jednak był tylko przedsmak prawdziwych wyzwań czekających na gości spotkania. Podsumowanie zrealizowanych planów w bieżącym roku dotyczących ścieżki komunikacji, edukacji czy kwestii członkostwa stanowiło pierwszy punkt podczas intensywnych obrad drugiego dnia pobytu. Dogłębna analiza funkcjonowania Stowarzyszenia często znacznie różniąca się od realiów poszczególnych oddziałów Meeting Professionals International była istotnym tematem poruszanym przez Prezes Martę Kicler, jak i gościa Federico Toja zajmującego stanowisko Director of Chapter Operation - Europe. Liczne rady i spostrzeżenia wysnute przez Federico zainspirowały i pomogły obecnym podjąć kluczowe dla realizacji tegorocznej strategii decyzje. Przedstawiciel globalnego MPI podzielił się również swoją wiedzą na temat aktualności, możliwości,  jak i zmian koniecznych do wdrożenia. Obecność Federico okazała się być nieocenionym i wartościowym doświadczeniem.

Jednym z dwóch tematów nieustannie pojawiających się w codziennej dyskusji był program „Meeting Professional Excellence Classes” rozpoczęty w ramach koncepcji Road Tour Learning w 2017 roku. Koordynatorką MPEC była Wiceprezes ds. edukacji Monika Dymacz-Kaczmarczyk, która również i w tym roku wyraziła chęć nadzorowania tego specjalnego i flagowego produktu Stowarzyszenia. Wiedza to potęga, dlatego siłą i misją MPI Poland Chapter jest ciągła edukacja członków, jak również przedstawicieli polskiej branży MICE. Ostatnie spotkanie z I serii odbędzie się już 7 września, a sama innowacyjna forma wydarzenia pozostaje jeszcze słodką tajemnicą.

MPI Poland Chapter od lat inwestuje w przyszłych liderów spotkań wspierając ich na początku ścieżki kariery i wprowadzając w fascynujący świat branży eventowej. Co więcej, słowa mają swój oddźwięk w konkretnym działaniu. Stowarzyszenie ufundowało pobyt w przepięknej scenerii Mazur czworgu ambitnym studentom Koła Turystyki Biznesowej “2B”, którzy zdecydowali się aktywnie współtworzyć, a nie tylko być częścią MPI Poland Chapter. Kateryna Udod, Adrianna Roguska, Magda Klimczyk, jak i Dmytro Moiseienko zostali zaproszeni do ścisłej współpracy z Zarządem na nowo powstałych stanowiskach.  Przełom, rewolucja? Odpowiedź nadejdzie wkrótce!

Źródło: mat. prasowe MPI

ZNAJDŹ NAS: