Marta Hałas Event Managerem w El Padre

Marta Hałas po dwóch latach pracy jako Office Manager awansowała na stanowisko Event Managera. Gratulujemy!

2018-07-06 12:23:26
Autor:

Marta jest odpowiedzialna za realizację eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami agencji.

W latach 2005 - 2010 pracowała w firmie Geovita najpierw jako Samodzielny Pracownik ds. Marketingu, a następnie jako Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży. Doświadczenie na stanowisku Event Manager zdobyła pracując przez dwa lata w Pałacowym Centrum Konferencyjnym Pałac Ossolińskich gdzie odpowiadała za sprzedaż, kompleksowe planowanie i nadzór nad realizacją rezerwacji grupowych w tym konferencji, szkoleń i wjazdów integracyjnych. 

Kompetencje marketingowe i sprzedażowe rozwijała pracując jako Specjalista ds. Marketingu w hotelu Marina Diana planując i realizując działania marketingowe wspierające sprzedaż. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w El Padre pracowała jako Specjalista ds. Sprzedaży i Organizacji w Brant Hotel & Restaurant, gdzie prowadziła sprzedaż, planowała i nadzorowała realizacje rezerwacji grupowych i indywidualnych – konferencji, szkoleń, firmowych wyjazdów integracyjnych, przyjęć okolicznościowych i weselnych, a także planowała i realizowała działania marketingowe wspierające sprzedaż oraz  współtworzyła i projektowała pakiety usług.

Absolwentka podyplomowych studiów Manager Jakości Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz magister kierunku Zarządzanie i Marketing tej samej uczelni. Studia licencjackie ukończyła na kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

Zainteresowanie Marty to podróże, szczególnie te z rowerem, ogrodnictwo, wpływ zarządzania jakością na rozwój firmy, psychologia społeczna a także żeglarstwo, narciarstwo i wolontariat na rzecz bezdomnych zwierząt.

Źródło: mat. pras. El Padre

ZNAJDŹ NAS: