Śladami Eberharda Mocka w srebrny jubileusz - Agencja Fiesta dla Wago Polska

W detektywistyczną podróż śladami Eberharda Mocka, Agencja Fiesta zabrała pracowników i klientów Wago Polska z okazji 25. lecia firmy we Wrocławiu.

2018-07-23 14:11:13

Lata 20., mroczne ulice Wrocławia wywołują dreszcze, ale jednocześnie kuszą swą tajemniczością i zachęcają do rozwiązywania kryjących się w nich zagadek. Dodatkową okazją do świętowania było otwarcie nowego zakładu we Wróblowicach. Wyjątkowy event, którego scenariusz bazował na bestsellerowych książkach Marka Krajewskiego.

Impreza miała dwie odsłony - pierwsza, w kwietniu, na którą Wago zaprosiło do wspólnego świętowania jubileuszu swoich klientów oraz drugą - w czerwcu, gdzie uroczyste otwarcie nowego zakładu firma uczciła wspólnie z pracownikami. Oba wydarzenia miały niezwykły charakter lat 20. dzięki wyjątkowej scenografii. Pawie pióra, żyrandole z frędzli, zabytkowe samochody oraz meble i tkaniny retro sprawiały, że goście czuli się jakby wehikuł czasu przeniósł ich o 100 lat w przeszłość.
Klimat wydarzeń dodatkowo uświetnili aktorzy, którzy przebrani m.in. za latarnika, szwaczkę, czy chłopca rozdającego gazety wprowadzali gości w zagadkowy świat Breslau. Kulminacyjnym momentem tajemniczej atmosfery był występ iluzjonisty Macieja Pola, który zaprezentował magię
światowej rangi. Aby dodatkowo podtrzymać wysoki poziom wrażeń, o północy gości zaskoczył spektakularny występ skrzypaczki Katarzyny Szubert, w którego tle odbył się pokaz laserów.

O muzyczną stronę wydarzeń zadbał Dziubek Band, który dzięki połączeniu sił instrumentów dętych, klawiszowych i perkusyjnych wraz z energią dyrygenta dał niezwykły występ, przy którym goście doskonale się bawili.

„Zadowolenie klientów i słowa gości, którzy mówili o tej imprezie jako o jednej z najlepszych w swoim życiu to największa nagroda za miesiące pracy nad tym projektem. Jesteśmy dumni
z tych realizacji.”
- mówi Agnieszka Stefaniak, dyrektor generalny Agencji Fiesta, która koordynowała oba wydarzenia.
Warto zaznaczyć, że na potrzeby czerwcowego wydarzenia została zbudowana hala namiotowa na stelażu aluminiowym o powierzchni 2700 m2, której budowa trwała 7 dni. Przy realizacji czerwcowego eventu było zaangażowanych 248 osób.

Źródło i zdjęcie: mat. pras. Agencja Fiesta

ZNAJDŹ NAS: