XV Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy już we wrześniu

Tegoroczna, XV edycja Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy, organizowana przez Fundację Polish Prestige Hotels wspólnie z hotelem Amax w Mikołajkach, odbędzie się w dniach 2-4 września.

2018-08-13 11:32:57
Autor:

Jest to jedyne tego rodzaju wydarzenie branży, które odbywa się cyklicznie od 2002 roku. Poprzednie edycje – zdaniem organizatorów – świadczą o dużym zainteresowaniu środowiska hotelarzy taką formą integracji. Organizatorzy są przekonani, że tegoroczna edycja imprezy będzie cieszyła się równie dużą frekwencją. Jak podkreślają, walka z wiatrem i wodą, wspaniała atmosfera oraz elementy rywalizacji pozytywnie wpływają na zacieśnianie więzi branżowych.

Impreza została objęta Honorowym Patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej a jej Partnerem, już po raz drugi, jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego

Regaty w tym roku rozegrane zostaną w trzech klasyfikacjach, pierwszej – dla hoteli zrzeszonych w Fundacji PPH, drugiej – dla hoteli zrzeszonych w IGHP, oraz trzeciej – dla hoteli niezrzeszonych i firm współpracujących.  

Firmy i hotele zainteresowane udziałem w imprezie zapraszamy do kontaktu: Monika Trojan  mt@hotelepph.pl oraz Marcin Wilczyński marcin@hotel-amax.pl.

Partnerzy i sponsorzy: Bartbo, Akademia Kusznierewicza Klub Mila Kamień, Ecolab, Kompania Piwowarska, Centrum Wina, Iglote-x- , Bidfood Farutex, Oerlemans.

Patronat medialny nad tegorocznym wydarzeniem objęli:  Przegląd Gastronomiczny, Event Management Polska, Hotelarz oraz Papaja.  

ZNAJDŹ NAS: