Finałowy warsztat z cyklu MPEC 2019

MPI Poland Chapter zaprasza na szkolenie „Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera”! Warsztat wieńczący II edycję rocznego cyklu edukacyjnego realizowanego w ramach projektu Meeting Professional Excellence Classes odbędzie się 3 września 2019 roku w Poznań Congress Center. Tajniki schematów przed uczestnikami odkryje dr Tomasz Drożdż.

2019-07-24 09:57:30

Każdego dnia, wykonując swoją pracę zawodową, ale także w życiu prywatnym, jesteśmy narażeni na wiele czynników będących źródłem stresu i niepożądanych emocji. Odpowiedzialność organizacyjna i moralna, której się od nas oczekuje, a także nadmierne obciążenie wykonywanymi zadaniami jest częścią składową działalności w branży MICE. Konieczność podejmowania ryzykownych decyzji czy chociażby praca w nietypowym wymiarze godzin i częste bycie mobilnym to kolejne czynniki, które stale nas obciążają. Próbując sprostać wysokim wymaganiom w konsekwencji nieustannie pracujemy w napięciu. 

Podczas warsztatu o komunikacji i emocjach dowiesz się, jak skutecznie komunikować się z naszymi współpracownikami, partnerami i dostawcami, kiedy pojawia się sprzeczność potrzeb, interesów, nierówny dostęp do zasobów, nieznajomość wzajemnych oczekiwań czy zwykłe różnice osobowościowe. Nauczysz się, jak nie reagować złością i zapobiegać rozwijaniu się sytuacji konfliktowych oraz wybrać odpowiednie formy i sposoby dochodzenia do satysfakcjonującego rozwiązania w trudnych sytuacjach.

W trakcie praktycznych zajęć dowiesz się, jakie własne schematy wykorzystujemy i jakie powodują one efekty w komunikacji oraz jak umiejętnie rozpoznawać je w relacjach, identyfikować źródła nieprzyjemnych sytuacji i bardziej świadomie prowadzić efektywny dialog.

Szkolenie poprowadzi dr Tomasz Drożdż – psycholog, trener, coach PCC (Professional Certified Coach ICF), coach ECPC (Erickson Cerified Professional Coach), coach systemowo-psychodynamiczny P-R-O (Person-Role-Organization), psychoterapeuta poznawczo-behawioralny certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), specjalista psychoterapii uzależnień certyfikowany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (PARPA), mentor rozwoju osobistego, absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oprócz wielu certyfikatów dr Tomasz Drożdż jest rekomendowany i certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Trenerem Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych, posiada tytuł doktora nauk o zdrowiu (Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego), jest międzynarodowym trenerem zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju, certyfikowanym przez Stowarzyszenie Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK we współpracy z Thames Valley University w Londynie oraz trenerem racjonalnej terapii zachowania (RTZ), a także terapeutą programu Simontona – Simonton Cancer Center.

Z uwagi na fakt, że szkolenia organizowane w ramach projektu Meeting Professional Excellence Classes mają charakter warsztatowy, a liczba miejsc jest limitowana, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Aktualne informacje o wydarzeniu, pełna agenda, cennik oraz link do rejestracji są dostępne na stronie Stowarzyszenia: www.mpiweb.pl, link do rejestracji na szkolenie: https://mpec2019-09.syskonf.pl/rejestracja.

ZNAJDŹ NAS: