Marek Piasek prelegentem konferencji Certyfikowany Event Manager

Twórca Wolves Summit, organizator See Bloggers wystąpi na Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Certyfikowany Event Manager. Już 27 listopada widzimy się w Złotych Tarasach w Warszawie.

2017-09-04 09:20:36
Autor:

Prelegent poprowadzi prelekcję pt. "Projektowanie eventu"

Jak krok po kroku planować wydarzenie atrakcyjne dla klienta, uczestnika i partnera, czyli od koncepcji do realizacji

  • Po pierwsze, badanie rynku – sprawdź, jakie wydarzenia cieszą się obecnie największym zainteresowaniem w konkretnej branży. Jakie czynniki brać pod uwagę, które z nich są najważniejsze i mogą mieć bezpośredni wpływ sukces Twojego wydarzenia?
  • Po drugie, analiza konkurencji – czy na rynku obecne są firmy, które podejmują podobne działania? Kim jest nasza konkurencja i jak się od niej odróżnić? A może podjąć decyzję o nawiązaniu z nią współpracy?
  • Po trzecie, grupa docelowa – jak poprawnie scharakteryzować swoją grupę docelową. Dokładnie prześwietl profil odbiorców i sprawdź, czego możesz od nich oczekiwać?
  • Po czwarte, formuła wydarzenia – jak zaprojektować atrakcyjne wydarzenie, o którym nie da się zapomnieć?

Marek Piasek

Stoi za stworzeniem eventu Wolves Summit, którego pięć edycji zgromadziło ponad 9000 uczestników, a organizowana przez niego konferencja See Bloggers zdobyła już 20 milionów zasięgu w social mediach. To nie wszystko. Na co dzień zarządza również 6-cyfrowymi kampaniami marketingowymi a 2 lata intensywnych praktyk, pozwoliły mu na zbudowanie 3 marek z 7-cyfrowymi przychodami na koncie. Około 40% generowanych przez Niego przychodów pochodzi spoza Polski. Konsultuje i wprowadza marki swoich klientów na rynki w USA, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Mówi o sobie, że jest praktykiem, który opiera się nie na szczęściu, ale na liczbach.

 

ZNAJDŹ NAS: