Jak z grupy pracowników zbudować zespół? Przegląd imprez integracyjnych dla firm

Od kilku lat imprezy integracyjne dla firm biją rekordy popularności. Najczęściej stanowią część szkolenia lub konferencji, a ich celem może być odpoczynek, odświeżenie relacji, zażegnanie konfliktu czy budowa zespołu. W jaki sposób przy odrobinie rywalizacji i luzu poprawić wydajność pracowników? Przyjrzyjmy się bliżej ciekawym pomysłom na imprezy integracyjne dla firm.

2017-04-03 10:32:10

Firma to miejsce, w którym spotykają się osoby o różnych kompetencjach, ambicjach, osobowościach i preferencjach. Nierzadko trudno im ze sobą współpracować i osiągnąć, tak potrzebny w miejscu pracy, konsensus. Agencje eventowe, wychodząc naprzeciw potrzebom swych klientów, zachęcają do uzupełnienia szkolenia o imprezę integracyjną dla pracowników, najlepiej zaś o taką, która poza rozrywką zbuduje z grupy pracowników zgrany zespół.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: