Jak zorganizować konferencję w 10 krokach?

Doświadczony event manager wie, że okres jesienny od zawsze stanowi najbardziej gorący czas przemysłu spotkań. Wiele branż decyduje się wtedy na organizację swoich wydarzeń, co wiąże się z długotrwałym procesem przygotowań i podejmowaniem nowych wyzwań. Warto więc dowiedzieć się, od czego zacząć, by zorganizować nie tylko rentowną, ale i atrakcyjną dla uczestników konferencję. Redakcja „Event Management Polska” przygotowała dla Was kompletną instrukcję planowania eventu. Zapoznajcie się z poradami, weźcie nożyczki, długopis i odhaczajcie poszczególne punkty z listy. Z nami nie zapomnicie o żadnym z elementów.

2017-07-26 13:45:14

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: