Destynacje eventowe: Trójmiasto

Z artykułu dowiesz się: Dlaczego Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią atrakcyjne lokalizacje do organizacji wydarzenia; Jakie oferty przygotowała dla firm trójmiejska branża hotelarska; Czym dysponują poszczególne obiekty; Co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść.

2017-05-31 13:32:14

Trójmiasto to wyjątkowy obszar zachwycający nie tylko wspaniałą architekturą i unikatową atmosferą, ale także bogatą ofertą konferencyjną. Ten region Polski jest idealny dla wszystkich osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem niezależnie od pory roku. Znajdujące się tutaj sale konferencyjne wyróżniają wysoki standard, dostęp do różnego rodzaju narzędzi multimedialnych, oferty gastronomicznej czy dodatkowe możliwości adaptacyjne wnętrz. W szerokiej gamie obiektów szkoleniowych znajdują się zarówno te położone w centrum miasta, jak i te ulokowane bezpośrednio przy samej plaży. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: