Destynacje eventowe: Poznań

Poznań to idealne miejsce dla biznesu. Dobre położenie na mapie Polski, lotnisko niedaleko centrum, bliskość Berlina i autostrada, którą w niecałe trzy godziny można dojechać do Warszawy, powodują, że miasto przyciąga przedsiębiorców i z kraju, i z zagranicy.

2017-04-02 13:16:57

Stolica Wielkopolski dysponuje wieloma atrakcyjnymi obiektami konferencyjnymi i hotelami, których sale doskonale sprawdzają się zarówno podczas wystawnych i prestiżowych eventów na kilka tysięcy osób, jak i kameralnych szkoleń lub narad zarządu. Jednak Poznań to nie tylko bogate zaplecze konferencyjne i hotelowe, ale także niezliczona ilość restauracji, kawiarni i barów, dobra komunikacja oraz interesująca historia. Będąc w Poznaniu, warto odwiedzić Stary Rynek z pięknym ratuszem i malowniczymi kamieniczkami, Muzeum Narodowe, Kościół Farny, Katedrę czy Bramę Poznania ICHOT. Dodatkowo dostępnych jest tu wiele miejsc rozrywki, sklepów renomowanych firm oraz galerii handlowych. W poruszaniu się po mieście z pewnością pomogą łatwo dostępne środki komunikacji miejskiej, korporacje taksówkowe czy rowery, które można wypożyczyć w wielu punktach Poznania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: