Destynacje eventowe: Katowice

Katowice stanowią doskonały wybór dla każdego przedsiębiorcy, który poszukuje bogatej oferty konferencyjnej. Charakteryzująca się dynamicznym rozwojem stolica województwa śląskiego nieustannie poszerza się o nowe hotele, centra kongresowe czy inne obiekty szkoleniowe, co przyczynia się do coraz większej liczby odbywających się tutaj eventów. Planując w niej wizytę, warto więc zapoznać się z jego hotelarsko-gastronomiczną ofertą.

2017-04-12 12:26:56

Dostęp do nowoczesnego sprzętu multimedialnego, zapewnienie miejsc noclegowych oraz liczne atrakcje dla gości pozwalają na połączenie służbowych obowiązków z wypoczynkiem i integracją zespołu. Jednak Katowice to nie tylko bogata oferta konferencyjna, ale także ciekawa historia, liczne kopalnie i największy ośrodek kulturalny, gdzie swoją siedzibę mają muzea, kina, teatry, galerie sztuki i znana w całym kraju Filharmonia Śląska. W Katowicach znajduje się również największa w Polsce Archikatedra Chrystusa Króla oraz najbardziej rozpoznawalna hala widowiskowo-sportowa „Spodek”. To właśnie tutaj odbywają się największe wydarzenia sportowe, koncerty, wystawy i targi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: