Destynacje eventowe: Kraków

Bogactwo obiektów hotelowych i konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach sprawia, że Kraków stanowi idealne miejsce na wypoczynek i na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy kongresów. Warto zatem uważniej przyjrzeć się ofercie, jaką przygotowała krakowska branża hotelarska.

2017-10-09 15:12:33

Kraków to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Wspaniałe miasto, którego początki sięgają IX w., pełne jest zachwycającej architektury i wspaniałych zabytków. Stary Rynek z urzekającymi Sukiennicami, Kościół Mariacki z ujmującym ołtarzem Wita Stwosza, Zamek Królewski na Wawelu czy urokliwy Kazimierz to tylko niewielka część skarbów, które skrywa w sobie stolica Małopolski. Mówi się, że Kraków jest miastem artystów – to prawda, bo znajduje się tutaj mnóstwo muzeów, teatrów czy wystaw, organizowane są także liczne koncerty i wydarzenia literackie, a niepowtarzalny klimat miasta stale czaruje turystów. Kraków to nie tylko zabytki i kultura – ale i doskonałe i harmonijne połączenie tradycji i historii z pulsem nowoczesnego, rozwijającego się miasta. Bogactwo obiektów hotelowych i konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach sprawia, że Kraków stanowi idealne miejsce na wypoczynek i na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy kongresów. Warto zatem uważniej przyjrzeć się ofercie, jaką przygotowała krakowska branża hotelarska.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych więcej...przez firmę FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Polska 13 w celach marketingowych, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o. oraz jego kontrahentów drogą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

ZNAJDŹ NAS: