MAGAZYN EVENT MANAGERÓW

Reklama

„Event Management Polska” oraz portal internetowy dedykujemy event managerom wysokiego i średniego szczebla, travel plannerom, organizatorom konferencji, kongresów i targów. Magazyn jest obecny również w świecie kluczowych organizacji branży MICE w Polsce oraz rynku nowych technologii eventowych.

Tytuł prezentuje wysoką jakość merytoryczną, a jego nakład to 5000 egzemplarzy. Czasopismo dystrybuujemy również podczas kluczowych imprez branżowych.

Przedstawiamy naszym czytelnikom najlepsze praktyki organizowania eventów, informujemy o najświeższych informacjach z branży, jak i zapoznajemy ich ze światem nowoczesnych technologii biznesowych. Regularnie rozmawiamy również z ekspertami, by podzielili się z czytelnikami swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Współpracujemy z kluczowymi usługodawcami i dostawcami rozwiązań dla rynku branży spotkań. Wspieramy nowopowstałe inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju społeczności MICE, dostrzegamy dobrze prosperujące destylacje eventowe i obiecujące wydarzenia.

Chcesz być zauważony? Zapraszamy do współpracy!

Małgorzata Sieradzka
Specjalista ds. sprzedaży
+ 48 61 66 55 884
+ 48 503 210 372
malgorzata.sieradzka@forum-media.pl

 

 

 

2017-05-09 08:36:58
ZNAJDŹ NAS: