Zobaczcie kto jeszcze wystąpi 12 września w Warszawie na EVENT MIX!

Już 12 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w strefie EVENT MIX odbędzie się III edycja konferencji EVENT MIX podczas której swoje wystąpienie będą mieli przedstawiciele Teatru Kamienica Emilian Kamiński i Monika Dziekan.

2018-09-06 09:03:10
Autor:

Emilian Kamiński

Aktor i reżyser (ur. 10 lipca 1952 roku w Warszawie), założyciel Fundacji Atut i Teatru Kamienica, którego jest dyrektorem. Ma w swoim dorobku ponad setkę ról teatralnych, filmowych i musicalowych. Jest absolwentem warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył z wyróżnieniem w 1975 roku. Na scenie zadebiutował rolą Pawła w Pierwszym dniu wolności w reżyserii Tadeusza Łomnickiego w Teatrze na Woli. Emilian Kamiński jest obecnie właścicielem i dyrektorem prywatnego Teatru Kamienica przy al. Solidarności 93, który powołał do życia 27 marca 2009. W Teatrze realizuje wiele pozycji repertuarowych, zarówno jako aktor, reżyser oraz opiekun artystyczny. Dorobek filmowy Emiliana Kamińskiego to kilkadziesiąt ról znanych zarówno z dużego ekranu jak i z telewizji. Olbrzymią popularność przyniosła mu rola malarza Jerzego w ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego „Szaleństwa Panny Ewy”(1985). W ostatnich latach dużą sympatię publiczności przyniosła mu rola Bociana w komediach Jacka Bromskiego „U Pana Boga w ogródku” i „U Pana Boga za miedzą”.

Monika Dziekan

Specjalista z zakresu Public Relations, zarządzania projektami i zasobami ludzkimi. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, Szkoły Głównej Handlowej i medioznawstwa na SGGW. Laureatka PRotona 2013, nagrody w branży Public Relations za szczególne osiągnięcia zawodowe. Wykładowca przedmiotu "Kontakty z mediami" dla przyszłych Menadżerów Kultury w Szkole Głównej Handlowej. Od lat związana zawodowo z warszawskim Teatrem Kamienica.

Rejestracja i program: www.eventmix.com.pl

Konferencja odbędzie w EXPO XXI WARSZAWA już 12 września, podczas targów reklamy FestiwalMarketingu.pl

Sponsor Platynowy: Herbarium,

Sponsor Złoty: Energylandia, Ballon Expedition,

Partnerzy Strategiczni: EXPO XXI Warszawa, TSE, Deli Catering,

Patron branżowy: SBE,

Patroni Medialni: OOH event!, OOH magazine, THINK MICE, Mice Poland, eventmanagement, Polecam nie Polecam,

Partnerzy: Mariusz Rusin, Space4Space, Star Event, Exclusive Event, Atelie Goup. Prolight, Solo Art, Everest, Grado, Teatr Kamienica, M-Duo models, Colors of Design, Bzzyk Band, Confetti System,

ZNAJDŹ NAS: