„B2Beat…” – branża eventowa, reklamowa i media ponownie spotykają się w Hulakula! Zarejestruj swój udział w Branżowym Turnieju Bowlingowym!

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta kontynuuje projekt „B2Beat… branża spotyka się w Hulakula!”, czyli imprezy skierowanej do osób, które zawodowo zajmują się eventami, reklamą i mediami. Już 3 października branża ponownie będzie się bawiła w Hulakula.

2018-09-18 09:01:05
Autor:

Również w tym roku chcemy zaprosić do zabawy w naszym centrum osoby, które zwykle pojawiają się u nas zawodowo. Na co dzień ciężko pracują na każdy udany event, ale na imprezie „B2Beat…” to właśnie oni mają się dobrze bawić i zapomnieć o pracy. Podobnie jak w roku ubiegłym przygotowaliśmy sporo atrakcji, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu 3 października branża spotyka się w Hulakula! zapewnia Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Już tradycyjnie, w trakcie „B2Beat…” odbędzie się Branżowy Turniej Bowlingowy. To okazja, by zmierzyć się ze swoją konkurencją i współpracownikami… na torach do kręgli. Dla najlepszych przygotowane zostały atrakcyjne nagrody, a dla zwycięskiej drużyny – voucher na 10 000 zł do zrealizowania w Hulakula.

Rejestracji drużyny można dokonać już teraz na stronie:

https://b2beat-turniej-2018.syskonf.pl/rejestracja

W każdej drużynie może wystąpić pięcioro zawodników, reprezentujących jedną lub kilka firm.

Udział w turnieju jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy, by nie zwlekać z rejestracją drużyn!

Tego wieczoru na gości „B2Beat…” czeka także mnóstwo innych atrakcji, zachęcamy więc również do zgłaszania chęci udziału w samej imprezie poprzez stronę:

http://b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja

Wstęp na wydarzenie – tylko dla zarejestrowanych osób, które otrzymają potwierdzenie organizatora.

Wszystkie szczegóły na stronie: http://b2beat.meetingplanner.pl

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Partner: Meeting Planner

Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, Event OHH, Event Mix

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

 

O Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta

Hulakula – to nowoczesna i jedna z największych powierzchni rozrywkowych w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:

 • dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
 • dwie kameralne sale VIP
 • parkiet na 2 tys. osób
 • antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
 • restauracja dla 400 gości
 • trzy bary
 • scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
 • bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
 • letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
 • wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
 • bezpłatny parking na 450 osób
 • powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
 • dwie niezależne, wentylowane palarnie


  Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025

mail: eventy@hulakula.com.pl

www.hulakula.com.pl

ZNAJDŹ NAS: