Finał I edycji programu Meeting Professional Excellence Classes

MPI Poland Chapter zaprasza na finał pierwszej edycji MPEC “Poszukiwacze Zaginionej Motywacji”, który odbędzie się już 24 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Pierwsza część obejmuje warsztaty, podczas których uczestnicy zmierzą się z powszechnymi mitami dotyczącymi stresu i motywacji. Druga odsłona spotkania to zagadkowo brzmiąca Anty-Konferencja.

2018-09-18 09:08:50
Autor:

Celem warsztatów "ODKRYWAJĄC IKIGAI - CZYLI JAK OBUDZIĆ W SOBIE MOTYWACJĘ?" jest pomoc  uczestnikom w okiełznaniu stresu, jak i w zrozumieniu, że dawka adrenaliny jest niezbędna do  pokonywania trudności zawodowych. Jak reagować na stres, aby trudności mobilizowały, a nie ograniczały? Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiedź znajdzie Lena Czarnecka, wieloletnia trenerka biznesu, coach, z wykształcenia psycholog. Warsztat skierowany jest szczególnie do zwolenników teorii w pigułce, aktywnych metod szkoleniowych i dużej dawki poczucia humoru.

Druga część spotkania, w swojej formie śmiała i innowacyjna, to Anty-Konferencja zatytułowana "Motywacja w MICE - jak wzmocnić atrakcyjność branży i przyciągnąć talenty?", która poprowadzi Monika Jakubek-Skultecka. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z założeniami metody Open Space Technology. Organizatorzy postawili na inspirujące i angażujące dyskusje, których celem jest wymiana doświadczeń, wypracowanie wartościowych projektów ujętych w sporządzonych na końcu spotkania raportach. Czy profesjonaliści ośmielą się grać w otwarte karty i podzielą się swoimi spostrzeżeniami, obawami i nadziejami? Polska branża spotkań potrzebuje wyzwań. To szansa na opracowanie ambitnego celu, który po raz kolejny udowodni, że jesteśmy silni i potrafimy połączyć różnorodne talenty w  imię jednego celu.

MPI Poland Chapter i Warszawskie Centrum EXPO XXI serdecznie zapraszają na odważne, innowacyjne i niebanalne doznania. Obudź w sobie motywację i podejmij wyzwanie Anty-konferencji!

Opis szkolenia, wraz z programem i sylwetkami prowadzących znajdują się tutaj: http://www.mpiweb.pl/list3/antykonferencja.html

Rejestracja na warsztaty i Anty-Konferencję: https://mpec2018-09.syskonf.pl

ZNAJDŹ NAS: