Za nami III edycja konferencji EVENT MIX

Tematem tegorocznej konferencji, która odbyła się 12 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl była Rewolucja w eventach.

2018-09-26 12:03:09
Autor:

Blisko 200 uczestników spotkało się by posłuchać inspirujących wystąpień. Na scenie: Krzysztof Ibisz, dr Mariusz Sokołowski, Jarosław Bieniecki, Monika Dziekan i Emilian Kamiński.

Wysłuchać można było także siedmiu uczestków panelu dyskusyjnego, który poprowadziła Adriana Piekarska Chief Executive Officer Exclusive Event, o tym, czy potrzebna jest nam rewolucja w organizacji eventów oraz o rewolucyjnych zmianach w technice scenicznej rozmawiali: Olga Krzemińska-Zasadzka (Agencja Power), Paweł Haberka (Power Events), Leszek Babicz (Rival), Jakub Fajfrowski (September Events), Michał Fiodorow (Prolight) oraz Łukasz Kubiak (TSE Grupa).

Konferencji towarzyszyły spektakularne występy artystyczne w wykonaniu: Atelie Group, Everest Production i Solo Art.

Branża oprócz uczestnictwa w konferencji mogła spotkać się także w specjalnie przygotowanej strefie wystawienniczej STREFIE EVENT MIX.

Profesjonaliści z branży, dostawcy usług, przedstawiciele obiektów i atrakcji oraz eventowcy spotkali się w jednym miejscu, miejscu które jest doskonałym uzupełnieniem targów produkcji reklamowej. Potencjalny Klient ma tu komplet składowych do zorganizowania spektatularnego wydarzenia mówi Andrzej Kuczera, CEO w OOH event! organizator strefy oraz konferencji EVENT MIX.

Swoją premierę podczas wydarzenia miał także nowy numer magazynu OOH event! Można go pobrać bezpłatnie klikając na poniższy banner:

POBIERZ PDF

Źródło: mat.pras. OOH event!

 

ZNAJDŹ NAS: