Już w środę 3 października „B2Beat – branża spotyka się w Hulakula”. Gwiazdami wieczoru: Filip Lato i zespół Zouzy

„B2Beat – branża spotyka się w Hulakula” to już coroczne spotkanie branży eventowej, reklamowej i medialnej. W plastycznych przestrzeniach Hulakula Rozrywkowego Centrum Miasta prezentowane są nowości na rynku eventowym, a także odbywa się Branżowy Turniej Bowlingowy, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

2018-10-01 11:56:51
Autor:

Ale „B2Beat…” to także wydarzenie, podczas którego prezentowane są nowe, ciekawe gwiazdy rynku muzycznego. Nowoczesne zaplecze techniczne, a także zdobyte w ostatnich latach przez Hulakula doświadczenie pozwala na zaprezentowanie pełnowymiarowego koncertu muzycznego, bogatego zarówno w wyjątkowe efekty dźwiękowe, jak i wizualne.

Naszą ambicją jest prezentować podczas „B2beat…” nowe gwiazdy, których kariera właśnie w tym momencie nabiera tempa. Artystów, którzy już podbijają listy przebojów, ale może niekoniecznie są już znani wszystkim w branży eventowej. Chciałbym, by „B2Beat…” było miejscem, gdzie można się dowiedzieć, co ciekawego wydarzyło się w ostatnim czasie także na rynku muzycznym i z kim warto nawiązać współpracę. Dlatego bardzo się cieszę, że w tym roku udało nam się zaprosić do współpracy Filipa Latę i zespół Zouzy. Młodzi artyści z wytwórni Gorgo już podbijają polski rynek muzyczny i jestem też przekonany, że podbiją serca naszych gości podkreśla Bogumił George, prezes BMG Entertainment, właściciel marki Hulakula.

Filip Lato ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. W 2016 roku wziął udział w siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland, gdzie doszedł do odcinków na żywo. 21 czerwca 2017 roku wydał wraz z zespołem Sound’n’Grace singiel 100, który promował ich album, zatytułowany Życzenia. Utwór podbił serca słuchaczy i dotarł do trzeciego miejsca w zestawieniu AirPlay – listy najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Wiosną 2018 roku telewizja Polsat wyemitowała dziewiątą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo – z udziałem Filipa. Piosenkarz zajął pierwsze miejsce w finale konkursu za wykonanie utworu Stairway to Heaven z repertuaru Led Zeppelin, wcielając się w Roberta Planta.

Po pierwszych sukcesach singla 100 i Halo Ziemia Filip postanowił wydać swoją pierwszą solową płytę. Premiera debiutanckiego albumu już w tym tygodniu – 5 października.

https://www.youtube.com/watch?v=sDmUjj6i5GI

Zouzy – to wyjątkowa formacja kobieca. Cztery fantastyczne instrumentalistki oraz charyzmatyczna wokalistka Sabina Nycek, która swoim wykonaniem utworu Roar podbiła serca widzów szóstej edycji The Voice of Poland.

Swoim kobiecym wdziękiem i delikatnym podejściem do muzyki dziewczyny wnoszą na polską scenę muzyczną ciepło i uśmiech dla każdego słuchacza. Inspiracją dla zespołu są stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. Zouzy – to wrażliwość, radość i siła kobiet.

Pierwszy singiel zwiastujący płytę pojawi się w rozgłośniach radiowych w maju tego roku. Za produkcję muzyczną singla Skrzydła odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych – Tabb. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

https://www.youtube.com/watch?v=U18-YI51c18

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale tylko dla zarejestrowanych gości, którzy otrzymają potwierdzenie organizatora. Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji na stronie: http://b2beat.meetingplanner.pl/rejestracja.

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Partner: Meeting Planner

Patroni medialni wydarzenia: „Media i Marketing Polska”, „MICE Polska”, „Think Mice”, Nowy Marketing, sprawny.marketing, konferencje.pl, „Event Management Polska”, Event OHH, Event Mix, polecamy.pl

Patron branżowy: Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE)

ZNAJDŹ NAS: