Mea Group wśród najlepszych dostawców Creative services PROCON Awards 2018

Mea Group po raz kolejny znalazła się w gronie najwyżej ocenianych przez klientów agencji eventowych. Zdobyła wyróżnienie - w kategorii Creative services - w konkursie PROCON Awards 2018. Wręczenie nagród dla najlepszych dostawców usług dla biznesu we wszystkich trzech kategoriach konkursowych (Logistics, IT i Creative services) odbyło się podczas Konferencji PROCON/POLZAC 2018, największego wydarzenia branży zakupowej w Polsce.

2018-10-22 15:00:40
Autor:

To kolejny rok, kiedy Mea Group może pochwalić się bardzo wysokimi ocenami swojej pracy przez klientów. Rok temu agencja zdobyła tytuł „Dostawcy Roku” w kat. Creative Services w PROCON Awards 2017. Obie nagrody potwierdzają, że najwyższa jakość oferowanych usług wchodzi w skład DNA Mea Group.

Aby znaleźć w finale konkursu PROCON Awards firma musi wyróżniać
się innowacyjnością, szczególnym potencjałem w swoim sektorze oraz potrafić budować partnerskie relacje z klientami. Do tego trzeba dodać m.in. jasną wizję i strategię przedsiębiorstwa, konsekwentną realizację celów oraz aktywność na rzecz branży. Kluczowym elementem, decydującym o ostatecznych wynikach konkursu, jest to jak klienci oceniają (na wielu płaszczyznach) współpracę z usługodawcą.

„Jesteśmy dumni, że po raz kolejny klienci doceniają ogromne zaangażowanie Mea Group w każde kreowane i realizowane przez nas wydarzenie. Tak wysokie oceny są efektem pracy całego zespołu Mea Group. Cokolwiek robimy – od tworzenia konceptu kreatywnego aż po realizację eventu – zawsze w centrum uwagi jest klient, jego potrzeby” – mówi Marta Chmielewska, Prezes Mea Group.

„Wyróżnienie w PROCON Awards 2018 to kolejna nagroda dla Mea Group w tym roku. Ostatnio zdobyliśmy uznanie m.in. międzynarodowego jury prestiżowego konkursu German Design Award. A to wszystko nie byłoby możliwe bez zaufania i otwartości - na innowacyjne rozwiązania - naszych klientów, którzy już od dziesięciu lat powierzają nam opiekę nad swoimi eventami. Trudno sobie wyobrazić lepszy sposób świętowania jubileuszu 10-lecia Mea Group! – dodaje Marta Chmielewska.

Konkurs PROCON Awards powstał z potrzeby pokazania jak ważne jest budowanie partnerskich relacji między dostawcami a klientami na rynku B2B. Konkurs odbywa się w ramach dwudniowej Konferencji PROCON/POLZAC - jedynego takiego wydarzenia w Polsce, które jest organizowane cyklicznie przez reprezentantów branży zakupowej, tj. osoby bezpośrednio odpowiedzialne za zarządzanie łańcuchem dostaw i zakup produktów oraz usług w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Konferencja PROCON/POLZAC 2018 zgromadziła kilkuset przedstawicieli tego środowiska.

Źródło: mat. pras. MEA Group 

Zdjęcie: Marta Chmielewska z otrzymaną nagrodą

ZNAJDŹ NAS: