Zobacz afterparty eventu Best of Online Marketing w Hard Rock Cafe!

Za nami największa konferencja marketingowa tego roku! Na Best of Online Marketing spotkało się w pierwszej połowie października ponad 700 specjalistów branżowych, by dzielić się wiedzą i uczyć od najlepiej ocenianych prelegentów ubiegłych lat. Na tym jednak organizatorzy nie skończyli. Zobaczcie, co wydarzyło się podczas afterparty, które miało miało miejsce podczas pierwszego (z dwóch dni eventu) wieczoru.

2018-10-30 09:48:27
Autor:

Przeniesiecie wydarzenia do Hard Rock Cafe, kultowego miejsca przy Złotych Tarasach w Warszawie, okazało się strzałem w dziesiątkę. Dlaczego?

Winylowe płyty na ścianach i rockowa muzyka na żywo idealnie dopełniały się z motywem przewodnim dwudniowej konferencji - Rock Your Online Marketing! Zobaczcie sami i przyjrzyjcie się dokładnie, kto został gwiazdą wieczoru. To było prawdziwe, marketingowo-rockowe BOOM!

Koncert na żywo był dla Uczesntików tajemnicą do ostatniej chwili, jednak ogłoszenie wystąpienia Clock Machine wzbudziło w gościach wielkie emocje. Nic dziwnego, charyzmatyczny głos wokalisty i świetna energia udzieliły się wszystkim. Serdeczne podziękowania należą się również ekipie Hard Rocka i organizatorom samego BOOM-u, którzy od samego rana zadbała o najmniejszy detal, by zespół miał zapewnione najlepsze warunki i nagłośnienie. 

Fot.: Teriston Films

Podziękowania za współpracę dla https://www.hardrock.com/cafes/warsaw/pl/ 

Złote Tarasy
ul. Zlota 59
00-120 Warszawa
Polska

 

ZNAJDŹ NAS: