GRUPA MANTA zrealizowała Microsoft #ONE 2018: największe wydarzenie partnerskie i wewnętrzne Microsoft w Polsce

Microsoft #ONE jest nowym konceptem wydarzenia łączącym Microsoft Partner Strategy Conference, którą GRUPA MANTA produkuje dla Microsoft od 2012 roku, z inspirującym Company Meeting. To nowa formuła i całkiem nowe możliwości.

2018-11-22 14:04:18
Autor:

Event został zaprojektowany tak, by wspierać równocześnie rozwiązania, markę i relacje. Prezentacji rozwiązań służą sesje keynote i rozbudowany program sesji równoległych, dopasowanych tematycznie do potrzeb uczestników. Networking zapewnia duża strefa expo, w której obecnych jest kilkudziesięciu wystawców. A strefy nieformalne i relacyjne wieczory pomagają rozwijać relacje.

Rezultatem jest kompletne narzędzie komunikacji live, łączące markę i rozwiązania Microsoft z rynkiem. I innowacyjny event, inspirujący całą społeczność Microsoft – mówi Dominik Górka, dyrektor kreatywny GRUPY MANTA.

Więcej niż klient, więcej niż agencja

W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 800 uczestników. GRUPA MANTA prowadziła rejestrację uczestników i obsługę finansową ponad 160 uczestniczących w wydarzeniu firm.  Wyprodukowała całość części merytorycznej, kilkadziesiąt stoisk wystawców w strefie expo i dwa wieczory w zewnętrznych lokalizacjach z obecnością gwiazd.

Najważniejsze, że razem z Microsoft możemy współtworzyć równocześnie program, model finansowania i rozwój kolejnych edycji – uważa Szymon Pasaj, dyrektor produkcji agencji.W tym projekcie zaangażowanie Microsoft to więcej niż zaangażowanie klienta, a my możemy być więcej niż agencją. Rezultat jest wyjątkowy.

Rezultat

#ONE to nie tylko szansa na spotkanie najważniejszych osób w branży IT oraz zespołu Microsoft, ale również wypróbowanie nowoczesnych technologii i trendów w organizacji tak dużych wydarzeń podsumowuje Wojciech Życzyński, senior business manager Microsoft.

Właśnie dzięki takiemu traktowaniu projektu przez Microsoft i jakości współpracy na linii klient – agencja, ten event to dziś ikona wydarzeń business to business polskiego IT. Najlepszą oceną rezultatu jest fakt, że Microsoft i GRUPA MANTA już dziś pracują nad edycją #ONE 2019.

ZNAJDŹ NAS: