„Design Alive” – 10 lat w polskim designie

Twórcy portalu i magazynu „Design Alive” w tym roku świętują wyjątkowy jubileusz. Początki ich działalności sięgają czasów, kiedy biznes i design w Polsce były jeszcze dwoma nierozumiejącymi się światami. Mimo to w ciągu 10 lat udało im się wykształcić nowy typ konsumenta ceniącego jakość, estetykę i oryginalność usług i produktów, a także powołać do życia szereg inicjatyw i działań konsultingowych. Zwieńczeniem jubileuszu będzie specjalna wystawa dotycząca 10 lat designu w Polsce zaprezentowana premierowo podczas zbliżających się targów Warsaw Home już w październiku.

2019-10-07 09:47:48

Twórcy „Design Alive” w składzie Ewa Trzcionka, Wojciech Trzcionka i Iwona Gach, to  rodzinna firma, która przez dziesięć lat rozwijała się razem z polskim designem, wytyczając na łamach magazynu nowe ścieżki i wskazując kierunek polskiemu i światowemu wzornictwu. Od samego początku dla redaktorów kluczowe były autorskie materiały i wiedza o tym, gdzie szukać inspiracji, jak zmieniają się trendy i tendencje w świecie. W 2009 roku powstał portal designalive.pl, a w pierwszy numer magazynu miał swoją premierę 2 lata później na Łódź Design Festival. Prężny rozwój wydawnictwa pozwolił, by kwartalny cykl wydawniczy uległ zmianie na rzecz dodatkowych numerów i wydań specjalnych.

Z okazji pierwszej dekady działalności „Design Alive” przygotowuje specjalną wystawę świętując swoje urodziny i jednocześnie 10 lat designu w Polsce. Ekspozycję będzie można zobaczyć podczas targów Warsaw Home w dniach 3-6 października w podwarszawskim Nadarzynie.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: