II edycja Arłamów Business Challenge trwa

W dniach 27-29 października 2019 Hotel****Arłamów organizuje kolejną edycję Arłamów Business Challenge (ABC). Po raz drugi Hotel zaprosił do udziału przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE.

2019-10-28 10:58:06

Tegoroczny program podzielony został tradycyjnie na dwie części: część merytoryczną oraz część aktywną, a motywem przewodnim całości wydarzenia będzie ekologia i zrównoważony rozwój.

Część merytoryczna rozpocznie się prezentacją projektu EKO Arłamów oraz wykładem Wojciecha Herry na temat polityki Zero Waste przy planowaniu i zarządzaniu organizacją eventów. Magdalena Kondas, redaktor naczelna portalu meetingplanner.pl, poprowadzi debatę o zrównoważonych eventach. W programie jest również szkolenie w projektowaniu contentu i komunikacji eventów.

W drugiej części uczestnicy zmierzą się ze sobą w grze ‘Arłamów bez kurtyny’, a zakończeniem intensywnego dnia będzie uroczysta kolacja networkingowa w hotelowym Patio z występem zespołu Stage Fever.

W trakcie Arłamów Business Challenge uczestnicy wezmą również udział w akcji sadzenia drzew jak również będą mieli okazję do zapoznania się z autorskim programem Hotelu Arłamów dla grup o nazwie „Holistic MICE”.

Patronat: MPI Poland Chapter, Klub Agencji Eventowych, SBE Stowarzyszenie Branży Eventowej, site Poland.

Patronat merytoryczny: portal meetingplanner.pl

Partnerzy: Stage Fever, Toton Show

Patronat medialny: Event Management Polska, THINK MICE, MICE Poland, konferencje.pl, OOH Event, horecanet.pl, OOH Magazine.

ZNAJDŹ NAS: