EtnoRock Music Festival już za nami

EtnoRock Music Festival to kolejny autorski program agencji Exclusive Event zrealizowany dla klienta z branży IT. 19 października 2019 r. przestrzeń Expo Silesia zmieniła się w prawdziwą arenę rocka, tym razem w dzikiej, etnicznej odsłonie.

2019-10-28 11:28:54

Centralnym punktem była ogromna, stopniowana scena z wbudowanymi kontenerami morskimi, która górowała nad olbrzymią, surową halą. Wkomponowanie tak nietypowych, jak dla projektów eventowych, elementów scenograficznych było największym wyzwaniem, kluczowa była precyzja ich ustawienia, zgodnie z planem aranżacyjnym.

Najważniejszym zadaniem agencji było oddanie klimatu największych festiwali dla niewielkiego, jak na tak duży rozmach wydarzenia, grona odbiorców. 160 Gości wzięło udział w dwuetapowym koncercie najpopularniejszych rockowych utworów w wykonaniu The Customs z gościnnymi występami Mad Mike Guitar, Juana Carlosa Cano, Wandy Kwietniewskiej oraz Małgorzaty Ostrowskiej. Dopełnieniem koncertu były spektakularne fireshow w wykonaniu igrających z ogniem kobiet. Każdy festiwal i jego atmosferę tworzą ludzie - niezwykła wymiana energii między artystami, a Gośćmi wydarzenia, niesiona przez dźwięki muzyki towarzyszyła wszystkim do późnych godzin nocnych.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: