Elżbieta Roeske w zarządzie European Major Exhibition Centres Association

Elżbieta Roeske, wiceprezes zarządu Grupy MTP, obejmie stanowisko Vice President EU Relations w EMECA (European Major Exhibition Centres Association). Do tej pory żaden reprezentant Polski nie zasiadał w zarządzie najważniejszej europejskiej instytucji zrzeszającej branżę wystawienniczą.

2019-10-29 08:10:45

To kolejny sukces i prestiżowe stanowisko, które obejmuje przedstawiciel zarządu Grupy MTP. Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP jest przewodniczącym Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych CENTREX oraz prezesem Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego, natomiast Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Grupy MTP zasiada w Radzie Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Elżbieta Roeske obejmie nowe stanowisko w EMECA w styczniu 2020 roku i zastąpi w tej roli Davida Boona reprezentującego Brussels Expo.

Elżbieta Roeske – wiceprezes Grupy MTP. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu. Od 1995 roku jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Obejmowała funkcje związane z zarządzaniem i organizacją imprez targowych począwszy od poziomu referenta, poprzez stanowisko kierownika zespołu organizacji tragów,  do szczebla dyrektora projektu. Od 2007 roku była zatrudniona na stanowisku dyrektora grupy produktów MTP. Zarządzała blisko 20 projektami, w tym grupą targów branży meblarskiej, medycznej i modowej. Pełniła też funkcję dyrektora Poznań Congress Center, czyli zespołu wyspecjalizowanego w organizacji kongresów i eventów.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: