Galaktyka Eventu - tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Galaktyka Eventu 2020 to konferencja o szerokiej tematyce. To 10 różnorodnych tematów, ułożonych jednak w logiczną całość od strategii i pytania, jak, co i gdzie? Poprzez wielokrotnie zadane sobie pytanie dlaczego to narzędzie, taki proces, ten komunikat?

2020-02-12 09:29:54

Prelegentami na konferencji w 80% nie są osoby ściśle związane z produkcją wydarzeń, jednak bez wątpienia to wartościowi i cenieni eksperci. Czy to dobrze?

Organizatorzy konferencji twierdzą, że to doskonała okazja zebrać dane z krytycznego punktu widzenia. Zebrane przez ekspertów z dziedziny ekonomii, przedsiębiorczości, psychologii, komunikacji i wielu innych nauk informacje, będą dla nas przyprawą o być może intensywniejszym smaku lub harmonizującą danie.

W środku własnego sosu trudno dostrzec inne smaki, jeśli ktoś ich nam nie poda. Ważne, że wydarzenie mimo, że pierwotnie dedykowane branży MICE, jest doskonałym źródłem wiedzy dla klienta końcowego i meetinglannera w strukturach korporacji i przedsiębiorstw. Adresowane poziomy zawodowe to przedstawiciele działów komunikacji, marketingu, PR, HR jak również struktury zarządcze firm.

Uruchomione właśnie pakiety biletów dla klientów końcowych to zaproszenie do dyskusji na temat podstawowych założeń pracy event managerów oraz okazja do obalenia wielu mitów, które powielane w praktyce, robią  krzywdę organizatorom i uczestnikom projektów eventowych. 

Dlaczego to ważne? Wspólna edukacja pozwoli szybciej dochodzić do lepszych wniosków,i usprawnić proces organizacji wydarzeń i dać każdej stronie satysfakcję ze współpracy oraz jej efektów.

Organizatorzy Galaktyki zapraszają na kolejne spotkania online. Pozwoli to w bezpieczny sposób poznać wartość merytoryczną konferencji i podjąć decyzję o udziale na żywo w niej w marcu tego roku.

Kolejne spotkania live z prelegentami przed nami:

12.02.2020 r. środa godz. 17.00 LIVE Z Piotrem Buckim O kreatywności i sztuce remiksu.

https://www.facebook.com/events/514017709221328/ 

13.02.2020 r. godz. 20.00  spotkanie z cyklu #Tematy Galaktyki prowadzone przez Basię Świderską. Podczas tych spotkań przedstawiana jest motywacja do wybrania danej tematyki oraz połączenie jej z pracą przy organizacji wydarzeń. Tym razem dwa bardzo ważne tematy: ODPORNOŚĆ PSYCHICZNA I UWAŻNOŚĆ (MINDFULNESS). Podczas tego Webinaru zaprezentowane zostaną sylwetki dwóch nowych prelegentów. 

20.02.2020 r. godz.20.00 ostatni już webinar z cyklu #Tematy Galaktyki, lecz na nim wiele niespodzianek i ogłoszeń. Jeśli do tej pory nie uczestniczyliście w tych spotkaniach, to ten ostatni musicie sobie zaplanować koniecznie. Magiczna kumulacja dwójek w dacie to kosmiczny znak, że nie można o tym spotkaniu zapomnieć.

Na webinary można zapisać się pod stałym linkiem https://www.webinar.galaktykaeventu.pl/

Pamiętajcie, że jednak najważniejsze jest byśmy spotkali się na żywo podczas konferencji 26 i 27 marca 2020 roku w Katowicach. Bilety do zakupy pod linkiem www.galaktykaeventu.pl 

W dniach 26-27 marca 2020 roku po raz pierwszy odbędzie się konferencja edukacyjna dla branży MICE o organizacji wydarzeń pt. Galaktyka Eventu. Wydarzenie zostanie zorganizowane w nowoczesnych wnętrzach Muzeum Śląskiego w Katowicach, które jest partnerem konferencji. Mamy nadzieję, że znajdująca się pod ziemią zjawiskowa przestrzeń muzeum będzie dodatkowym atutem i zachętą do odwiedzenia wydarzenia.

https://muzeumslaskie.pl/pl/ 

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: