Ślub jak z bajki? Wybierz imprezę na świeżym powietrzu!

Jeśli zdecydowałeś się na ślub lub wesele na świeżym powietrzu, gratulacje! Śluby w plenerze są nie tylko trendy ale są także wyjątkowo romantyczne, urokliwe i pozostają długo w pamięci wszystkich uczestników ceremonii bez względu na to czy odbywają się w przydomowym ogrodzie, na plaży, łące czy w sąsiedztwie zabytkowego pałacu.

2020-03-09 07:40:46

Wioska namiotowa jako centralny punkt scenografii

Jednym z bonusów ślubów w plenerze jest naturalne piękno przyrody, które stanowi niezastąpioną oprawę dla wydarzenia. Znakomitym uzupełnieniem takiej naturalnej scenografii mogą być namioty typu stretch. Ich minimalistyczny kształt pasuje do każdego miejsca a jego uniwersalne gabaryty pozwolą zaaranżować praktycznie każdą, nawet niewielką przestrzeń.

https://www.youtube.com/watch?v=vE-xSbcmYVQ

W zależności od przeznaczenia i funkcji jaką mają pełnić można im nadać niepowtarzalny kształt, który wyznaczy miejsce gdzie goście będą tańczyć czy tez zostaną zaproszeni na weselny poczęstunek.

https://www.youtube.com/watch?v=3txTfoa9A_E 

Ślub w plenerze miejskim

Tłem dla wydarzenia jakim jest ślub może być także, coraz bardziej popularny, plener miejski. Możemy tu wykorzystać miejskie parki i ogrody, dachy wieżowców, tarasy, dziedzińce muzeów i zabytkowych budynków. I tu także pomocne będę namioty stretch dające się zainstalować praktycznie w każdej lokalizacji i na każdym podłożu.

https://www.youtube.com/watch?v=_JjKtcV5wi4

Personalizacja

Niezależnie od tego czy wybrałeś rustykalne miejsce w lesie, małe podwórko czy wielką łąkę pokrytą polnymi kwiatami spraw, aby było ono bardziej przytulne i wygodne.  Nie tylko same meble ale przede wszystkim dekoracyjne drobiazgi oraz dobrane z troską oświetlenie mogą zdziałać tu cuda. Kolorowe obrusy, wielkie żyrandole, kompozycje kwiatowe oraz oryginalne drobiazgi  nie tylko nadadzą imprezie niepowtarzalny klimat ale przede wszystkim będą manifestacją Twojej osobowości.

W naturalnym otoczeniu przyrody znakomicie prezentuje się zarówno bajkowy ślub w stylu glamour, w stylu country, w konwencji baśni z 1001 nocy czy tez proszonej, stylowej kolacji pod gwiazdami. Wystarczy puścić wodze fantazji i zdecydować się na tak popularną dziś i pożądaną personalizacje.

Gry trawnikowe

Pary celebrujące ślub w stylu country coraz chętniej wplatają do programu tzw. gry „trawnikowe”, traktowane, jako świetny sposób na rozrywkę i przełamywanie lodów między gośćmi. Jeśli piłka nożna nie wydaję się być odpowiednia w przypadku bardziej formalnej imprezy, można wybrać coś bardziej „stylowego”, jak krokiet, bule czy badminton.

Zwierzęta na imprezie

Nowym trendem w krajach zachodnich staje się „włączenie” do scenografii wesela „słodkich” zwierząt hodowlanych (takich jak króliczki lub prosięta) oraz zatrudnienie ilustratora do uwieczniania gości w takiej sielankowej scenerii. A wszystko po to, aby  ta najważniejsza uroczystość w życiu była niezapomniana.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: