Polityka bezpieczeństwa w związku z Covid-19 - #bezpiecznyArłamów

W reakcji na rozwój pandemii COVID-19 Hotel Arłamów od początku stosuje się do najnowszych zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz rekomendacji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Mimo aktualnego rozporządzenia o tymczasowym zamknięciu obiektów hotelarskich, zespół Hotelu Arłamów już przygotowuje się na powrót do funkcjonowania w nowej rzeczywistości.

2020-04-22 15:36:06

W trosce o bezpieczeństwo Gości oraz Pracowników, Hotel Arłamów przygotował specjalną „Politykę bezpieczeństwa”, której celem jest ochrona zdrowia i zapewnienie bezpiecznego pobytu. Nowa polityka wprowadza szereg zmian i procedur – począwszy od działań higienicznych, po wytyczne dotyczące zachowania odpowiednich odległości jak i nowe rozwiązania technologiczne.

– Higiena i bezpieczeństwo zawsze było jednym z priorytetów w funkcjonowaniu naszego hotelu. Nowa rzeczywistość, z jaką się wszyscy teraz mierzymy, wymaga jednak nowego podejścia i jeszcze większych środków ochrony jak również zmian organizacyjnych - tak, aby zapewnić naszym Gościom bezpieczny i spokojny wypoczynek a Pracownikom – bezpieczne środowisko pracy. Dzięki procedurom nowej ‘Polityki Bezpieczeństwa’ jaką we współpracy z ekspertami wprowadziliśmy,  jesteśmy przygotowani na powrót Gości zarówno pod kątem sanitarnym, logistycznym jak i organizacyjnym. #BezpiecznyArłamów to najwyższe standardy bezpieczeństwa pozwalające nadal oferować Gościom Arłamowa najwyższy poziom usług – zapewnia Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów S.A.

ZNAJDŹ NAS: