Twórz, nawiązując wartościowe relacje i rośnij - wywiad z Markiem Piaskiem

Stoi za organizacją wielu topowych eventów, a marketing międzynarodowych marek nie jest mu obcy. Nie tylko doradza, jak przygotować rentowne wydarzenie, ale i pomaga w opracowywaniu odpowiedniej strategii procesów automatyzacji sprzedaży. Jak zostać bohaterem dla siebie, zespołu, firmy i rodziny? Przeczytajcie rozmowę z naszym ekspertem, który odkryje przed Wami karty branży spotkań.

2017-10-27 10:11:13

– Mógłby Pan przybliżyć czytelnikom swoją sylwetkę?

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: