Świąteczna układanka – targi bożonarodzeniowe kawałek po kawałku

Z artykułu dowiesz się: Jak wyglądały organizacja i tradycje pierwszych, średniowiecznych jarmarków świątecznych; Który polski targ bożonarodzeniowy znalazł się na liście stworzonej przez CNN jako jeden z dziesięciu najbardziej rozpoznawalnych atrakcji tego typu na świecie; Kim są wystawcy biorący udział w wydarzeniu i co wzbudza obecnie największe zainteresowanie; Gdzie i kiedy odbywają się najbardziej popularne wydarzenia świąteczne w 2017 r.

2017-12-20 09:24:56

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia z każdym dniem zaczynają dawać o sobie znać coraz bardziej. W sklepach pojawia się asortyment związany z tym świętem, a reklamy w telewizji i pogoda za oknem coraz bardziej zbliżają nas do 24 grudnia. Nie są to jedyne rzeczy wprawiające nas w świąteczny nastrój. Od listopada do stycznia na mapach miast pojawiają się miejsca, gdzie nastrój zbliżających się świąt daje się odczuć dużo silniej niż gdziekolwiek indziej. Takimi miejscami są targi i jarmarki świąteczne organizowane w wielu miastach nie tylko Polski, ale również Europy Zachodniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: