Rok 2018 – poznaj technologiczne perspektywy eventów

Z artykułu dowiesz się: Jakie granice „niemożliwości” zostaną przekroczone w 2018 r.; Kiedy i w jakich miastach warto szukać inspiracji technologicznych – kalendarz branżowych eventów; Jak nowe technologie przełamują barierę eventowego czasu i procesu powstawania wydarzeń.

2018-01-04 08:46:15

Nadchodzący rok, podobnie jak kilka ostatnich lat, zapewne po raz kolejny potwierdzi regułę, która już dawno wkradła się w świat techniki eventowej: It Always seems impossible until it’s done („Rzeczy niemożliwe są do momentu, aż ktoś je zrobi”). Dokładnie w ten sposób rozwija i zmienia się branża. Z jednej strony nowe technologie, które pojawiają się na rynku eventowym, a z drugiej wymagający klienci pozwalają przełamywać kolejne granice „niemożliwości” i rozwijać się krajowym, wyspecjalizowanym firmom w technologicznej obsłudze koncertów, festiwali czy wydarzeń firmowych. Rozwój technologiczny całego rynku nie tylko niejako wymusza ciągłe inwestycje, ale też sprawia, że większego znaczenia, wręcz kluczowego, nabiera kreacja i świeże spojrzenie na już dobrze znane rozwiązania. Zmiany w technice eventowej, zachodzące w każdym jej obszarze, to nie tylko nowe, bardziej elastyczne i lżejsze ekrany diodowe, wyższej rozdzielczości i jasności projektory. To również systemy realizacji, które optymalizują, usprawniają zarządzanie całymi systemami multimedialnymi, i przede wszystkim dodatkowe oprogramowania i systemy otwierające przed branżą zupełnie nowe możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: