Star Event - Twoje stanowisko uszyte na miarę

Jedną ze strategii marketingowych marki jest udział w targach. To, jak zostanie ona zaprezentowana i odebrana przez gości, wpływa na jej rozwój i bycie zapamiętaną. Warto zadbać więc o oryginalne i zgodne z wizją firmy stanowisko targowe, które przyciągnie do nas nowych klientów.

2018-01-31 13:47:25

Chcesz, by Twoje stanowisko targowe wyróżniało się na tle innych? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma Star Event stworzy dla Ciebie projekt, który będzie odpowiadał idei i potrzebom firmy. Wystarczy, że wspólnie opracujecie wizję i charakter Twojego stanowiska – o resztę zadbają już specjaliści. Przedstawiciele firmy budującej przestrzeń targową stworzą dla Ciebie projekt od podstaw. Począwszy od szkicu przedstawiającego koncepcję, wizualizację stanowiska w 3D, aż po dzień wydarzenia, sprawią, że unikniesz nieprzewidzianych sytuacji i zachwycisz swoich gości profesjonalizmem.

Dzisiejsze możliwości budowania stanowisk targowych są tak duże, że ciężko zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Do dyspozycji klientów są różne style przewodnie, a rodzaje podświetleń, wizualizacji i brandingu mogą się różnić. By ułatwić Ci wybór odpowiedniego stoiska firmy, Star Event stworzyło „bazowe” projekty swoich stoisk, które możesz zaaranżować i przerobić na własne potrzeby. W zależności od preferencji dopasujesz targową zabudowę indywidualnie np. poprzez wykonanie drewnianych instalacji i stref dla odwiedzających klientów. A może jesteś organizatorem całej przestrzeni targowej albo musisz zaaranżować całe wydarzenie? Firma Star Event pomoże Ci w stworzeniu przestrzeni służącej do networkingu wszystkich gości, strefy chillui miejsca do spotkań biznesowych.

Autor: Mariusz Stawczyk
Założyciel wypożyczalni mebli Star Event

http://starevent.pl

ZNAJDŹ NAS: