Jak z grupy pracowników zbudować zespół? Przegląd imprez integracyjnych dla firm

Od kilku lat imprezy integracyjne dla firm biją rekordy popularności. Najczęściej stanowią część szkolenia lub konferencji, a ich celem może być odpoczynek, odświeżenie relacji, zażegnanie konfliktu czy budowa zespołu. W jaki sposób przy odrobinie rywalizacji i luzu poprawić wydajność pracowników? Przyjrzyjmy się bliżej ciekawym pomysłom na imprezy integracyjne dla firm.

2017-04-03 10:32:10

Firma to miejsce, w którym spotykają się osoby o różnych kompetencjach, ambicjach, osobowościach i preferencjach. Nierzadko trudno im ze sobą współpracować i osiągnąć, tak potrzebny w miejscu pracy, konsensus. Agencje eventowe, wychodząc naprzeciw potrzebom swych klientów, zachęcają do uzupełnienia szkolenia o imprezę integracyjną dla pracowników, najlepiej zaś o taką, która poza rozrywką zbuduje z grupy pracowników zgrany zespół.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: