Mazury zachwycają każdego!

Mazurskie krajobrazy urzekają swoimi wdziękami: lasy, jeziora i czyste powietrze to coś, co zdecydowanie wyróżnia ten region na mapie kraju. Piękno przyrody sprawia, że to idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Swoje miejsce znajdą tu miłośnicy żeglarstwa, sportów wodnych czy wypoczynku w kurortowych miasteczkach. Swój azyl znajdą także ci, którzy chcą zaznać ciszy i spokoju z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

2019-09-09 10:16:09

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich kojarzona głównie z wakacjami i uciechami lata najpiękniejsza jest jednak poza wysokim sezonem. To wtedy jest idealny czas na organizację wyjazdu firmowego na Mazury! Oprócz walorów krajobrazowych Mazury to także dobra baza konferencyjno-eventowa. Jednym z takich miejsc, które oferują profesjonalną organizację wydarzeń firmowych, jest Hotel Robert’s Port.

Czterogwiazdkowy Hotel Robert's Port Lake Resort & SPA mieści się niedaleko Mikołajek w Starych Sadach. Lokalizacja jest wprost wymarzona zarówno na wypoczynek, jak i na organizację spotkania biznesowego z dala od miejskiego zgiełku – czyste środowisko naturalne, wyjątkowy mazurski klimat, a cisza przerywana tylko przez śpiew ptaków i szum wody. Jeśli dodamy do tego pyszną, mazurską kuchnię z rybami, mięsem i regionalnymi przyprawami, mamy wymarzony przepis na udany event. Ten wyjątkowy obiekt stwarza idealne warunki nie tylko do organizacji konferencji czy szkoleń, ale również przyjęć okolicznościowych i firmowych wyjazdów.

Atutami Hotelu Robert's Port są również m.in. klimatyczna i stylowa restauracja z przeszkloną podłogą z widokiem na basen, który zachwyca szczególnie podczas imprez wieczornych, gdy światło z basenu oświetla parkiet. Do tego taras z panoramicznym widokiem na jezioro Tałty, wyśmienite jedzenie serwowane przez zdolnego Szefa Kuchni, bar w kształcie żaglowca, profesjonalny instytut SPA z 7 gabinetami zabiegowymi oraz nowoczesny port nad brzegiem jeziora Tałty.

Unikalną propozycją na organizację wydarzeń i imprez firmowych w Hotelu Robert’s Port jest własna flota statków pasażerskich. Właściciel hotelu, pan Robert Śliwiński, jest jednocześnie drugim – pod względem wielkości floty – armatorem na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szkolenie na statku czy wieczorna impreza z muzyką na żywo i poczęstunkiem na środku jeziora z pewnością zaskoczą uczestników i pozostawią im wyjazd na Mazury na długo w pamięci.

W hotelowej flocie są 4 statki pasażerskie, na które łącznie może wsiąść ponad 500 pasażerów. Największy ze statków – statek K.I. Gałczyński – to perła w koronie floty. W jego eleganckich wnętrzach można zorganizować event nawet dla 250 osób!

Oferta biznesowa hotelu to nie tylko atrakcje i infrastruktura zewnętrzna. W obiekcie znajdują się trzy przestronne i nowoczesne sale szkoleniowo-konferencyjne z zapleczem multimedialnym oraz wyposażeniem konferencyjnym.

Czerwona – największa sala, bardzo funkcjonalna, o powierzchni 350 m2, przystosowana do organizacji wydarzeń nawet na 200 osób. Dużym atutem jest możliwość podzielenia jej na dwie mniejsze sale, dzięki zastosowaniu systemu modułowych ścian. Sala ta sprawdzi się na szkolenia, bankiety, a także jako powierzchnia targowa. Posiada parkiet o pow. 40 m2 oraz scenę. Przed salą można zaaranżować kameralne foyer czy rejestrację konferencyjną.

Niebieska to klimatyzowana, funkcjonalna sala, w której swobodnie zmieści się nawet 110 osób. Wydzielono w niej parkiet o pow. 35 m2. Sala ma dostęp do światła dziennego. Zlokalizowana jest w bliskiej odległości Restauracji Kapitańskiej, co zwiększa możliwości bankietowe.

Zielona – w zależności od ustawienia stołów i krzeseł pomieści do 90 osób. Bardzo funkcjonalna sala z dostępem do światła dziennego i klimatyzacją. Zlokalizowana jest na pierwszym piętrze z bardzo dobrym ciągiem komunikacyjnym od wejścia głównego hotelu i recepcji.

Po udanym szkoleniu czy imprezie firmowej na uczestników czeka szereg atrakcji. Jedną z najchętniej wybieranych przez firmy atrakcji jest relaks w instytucie SPA Witalna Przystań. Oferta SPA jest dostosowana do oferty biznesowej. Firmy organizujące swoje wydarzenia w Hotelu Robert’s Port mogą liczyć na atrakcyjne ceny w hotelowym SPA. Do tego w bliskiej odległości od hotelu znajduje się nowoczesny klub Fitness Port. W dwóch przestronnych salach mieszczą się profesjonalne urządzenia treningowe z obciążeniem, a także strefa ćwiczeń aerobowych i fitness.

Ogromną popularnością cieszą się wyjazdy do Hotelu Robert’s Port o charakterze integracyjnym. A możliwości jest wiele: infrastruktura wokół hotelu i ponad 5 ha terenu zielonego, a także port, w którym można zorganizować regaty żeglarskie i imprezy plenerowe.

Czterogwiazdkowy Hotel Robert’s Port to idealne połączenie wypoczynku z wyjazdem firmowym! Zapraszamy do kontaktu.

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: