Aktywny wypoczynek w samym sercu Tatr

Odpoczywać można na tysiące różnych sposobów. Tajemnicą nie jest, że najlepszą formą regeneracji i relaksu jest wyjazd, a tym samym oderwanie się od bieżących trosk. Zmiana otoczenia wpływa korzystnie nie tylko na higienę psychiczną, ale może być też motywacją do ruchu i aktywnego trybu życia.

2020-01-31 15:08:08

 

Odpoczynek poza miastem

Nie da się ukryć, że życie w dużym mieście posiada wiele zalet. Miasto ma swoją dynamikę, możliwości rozwoju oraz szereg atrakcji kulturalnych. Jednak korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw miasta może zmęczyć, a na dłuższą metę, niejeden z nas poczuje się wypalony. Jak zaradzić w takiej sytuacji? W jaki sposób podładować akumulatory i odbudować w sobie pozytywną energię? To co przychodzi na myśl jako pierwsze to: wyjazd! Najlepszą lokalizacją będzie ta, która gwarantuje nam kontakt z naturą, czyste powietrze, spokój oraz… możliwość aktywnego wypoczynku. Nie od dzisiaj wiadomo, że ruch rozładowuje napięcie, uspokaja. Jest eliksirem na duszę i ciało. Aktywność fizyczna potrafi uzależnić, ale jest to najzdrowsze i najbardziej pożądane uzależnienie jakie znamy. Oddajmy się zatem tej przygodzie!

 

Góry sprzyjają aktywności

Aktywny wypoczynek to idealne rozwiązanie nie tylko w przypadku wyjazdów prywatnych, ale również grupowych – zarówno w grupie przyjaciół, jak i współpracowników. Uczestnicy służbowych wyjazdów integracyjnych z całą pewnością docenią fakt, że organizator zatroszczył się o czas wolny oraz atrakcje umożliwiające zadbanie o kondycję fizyczną. A jak wiadomo: „W zdrowym ciele zdrowy duch!”. Gdzie w takim razie szukać coś dla ciała i dla ducha? Z pomocą przychodzi grupa Polskie Tatry, czyli spółka działająca w branży turystyczno – hotelarskiej. Spółka dysponuje obiektami hotelowymi, pensjonatami oraz restauracjami. Ponad pięćset miejsc hotelowych, zapierające dech tatrzańskie widoki oraz otwartość na gościa indywidualnego i biznesowego – to zdecydowane atuty Polskich Tatr.

 

Dla każdego coś dobrego

To co doceni każdy wymagający gość to możliwość dostosowania obiektu do swoich preferencji.  Szeroki wybór zapewnia grupa Polskie Tatry, ponieważ w portfolio spółki znajdziemy: Hotel TATRY***, Pensjonat Antałówka***, Pensjonat BIAŁY POTOK***, Pensjonat TELIMENA***, Willa Pan Tadeusz, Aqua Park Zakopane oraz trzy regionalne karczmy. Goście każdego z tych obiektów w cenie pobytu mają zagwarantowane zajęcia sportowo – rekreacyjne. Wśród nich znajdziemy: Aqua Fitness, naukę pływania, lekcje narciarstwa, zabawy integracyjne w wodzie (piłka wodna, koszykówka), turniej bowlingowy, spacery rekreacyjne połączone z elementami trekkingu, seanse w grocie solnej, poranny i wieczorny jogging, wycieczki rowerowe, spacery edukacyjne oraz pakiety zdrowotne.  W trosce o jakość zajęć, spółka zatroszczyła się także o pomoc instruktora, który jest do dyspozycji klienta indywidualnego oraz grup. Nie ma też najmniejszego problemu z organizacją czasu wolnego dla grup, takich jak wycieczki do pobliskich dolinek tatrzańskich, muzeów i innych atrakcji Zakopanego.

Biorąc pod uwagę szeroki wachlarz możliwości, organizator wyjazdu integracyjnego nie powinien mieć żadnych problemów z wyborem satysfakcjonujących atrakcji, zapewniającym aktywny wypoczynek. Nic tylko przebierać wśród możliwości i sprawić, by wspomniany wyjazd na długo zapadł w pamięci uczestników.

 

ZNAJDŹ NAS: