Event motoryzacyjny – realizuj marzenia nie tylko o motoryzacyjnej karierze

Z artykułu dowiesz się: Czym jest Track Day i Moto Safety Day. Jakie technologie zostają wykorzystywane podczas imprez motoryzacyjnych. Czy event z wykorzystaniem samochodów jest dobrym pomysłem na integrację. O jakich atrakcjach warto pomyśleć, podczas organizacji eventu tematycznego.

2017-07-07 12:27:30

Motoryzacja jest popularnym tematem wykorzystywanym przy organizacji różnego rodzaju eventów. Jego powodzenie wynika m.in. z faktu, że w Polsce na 1000 mieszkańców przypada ok. 600 samochodów. Oznacza to, że statystycznie co drugi mieszkaniec naszego kraju ma własny samochód. Pozostali tworzą zacne grono pasażerów. Dzięki tej strukturze wszyscy jesteśmy częścią społeczności motoryzacyjnej. Niesamowite jest to, że będąc właścicielem samochodu, nieświadomie uczestniczymy w dziesiątkach wydarzeń, które po pewnej selekcji moglibyśmy zakwalifikować do świata eventów.  Agencje eventowe, akademie jazdy oraz osoby związane z motoryzacją oferują setki programów i scenariuszy, jak zorganizować wydarzenie motoryzacyjne. Działania na stacjach benzynowych, w centrach handlowych, w hotelach, przy drodze, na wolnej przestrzeni w centrum miasta. Motoryzacja jest tematem uniwersalnym. Wszyscy ją lubią. Nie dziwi więc, że event managerowie chętnie sięgają do motoryzacyjnej oferty bogatej w wiele propozycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: