Team building 125 metrów pod ziemią? Dlaczego nie! Zobacz propozycje przygotowane przez Kopalnię Soli „Wieliczka”

Kopalnia Soli „Wieliczka” to miejsce zdecydowanie godne zobaczenia i zapamiętania. Zabytkowy obiekt położony zaledwie 10 km od centrum Krakowa oferuje pełen wachlarz możliwości, które sprawią, że zorganizujecie tu konferencję, networking, a nawet wyjątkowy bal, który zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. W ramach odpoczynku wybrać można na przykład aktywne, pełne przygód zwiedzanie Trasy górniczej. Potencjał wielickiej kopalni, w zakresie organizacji wydarzeń firmowych, jest ogromny. Zobaczcie sami, jakie tajemnice odkryje przed wami to niesamowite miejsce.

2017-07-21 10:24:13

Goście odwiedzający Kopalnię Soli„Wieliczka” bardzo szybko przekonają się, że to nie tylko jeden z najcenniejszych zabytków kultury, ale również interesująca lokalizacja do tego, by budować zespołowe relacje. Obiekt wpisany w 1978 r. na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością.

Głęboko pod ziemią znajdziecie liczne, wykute w soli komory, w których odbywają się wyjątkowe koncerty, spektakle, eventy, pokazy i oczywiście… konferencje. Jest to więc idealne miejsce do różnych rodzajów integracji  i wspólnego networkingu pracowniczego. Do ich organizacji niezwykle istotny jest fakt, że w kopalni można urządzić spotkanie nawet dla 600 gości! Każda z podziemnych komór posiada profesjonalne wyposażenie, sprzęt multimedialny i konferencyjny. Uczestnicy spotkań nie powinni się również martwić o dostęp do internetu oraz sieci telefonii komórkowych, ponieważ pomimo przebywania głęboko pod ziemią można z nich korzystać niemal we wszystkich podziemnych salach konferencyjnych.

Doskonale przygotowane sale to jeszcze nie wszystko, organizatorzy imprez mają także do dyspozycji profesjonalną obsługę gastronomiczną. Podziemne zaplecze kuchenne znajduje się przy każdej komorze, a wszystkie dania przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Podczas organizacji różnego rodzaju spotkań o wyborne menu zadbają doświadczeni kucharze, a o wystrój sali i stołów – profesjonalna obsługa. Czego jeszcze można się spodziewać? Właściciele obiektu zadbali nawet o najdrobniejsze szczegóły, które mają znaczący wpływ na komfort odwiedzających go gości.

Warto więc pomyśleć o zorganizowaniu spotkania firmowego w Kopalni Soli „Wieliczka”. Z pewnością zrobi to wrażenie na zaproszonych przez nas gościach, partnerach biznesowych i osobach, z którymi chcielibyśmy się zintegrować. W końcu na kim nie zrobią wrażenia tak wyjątkowe wnętrza? Zabytkowe podziemia z całą pewnością wpłyną na przebieg i atmosferę spotkania, które, kto wie, może w przyszłości zaowocuje niemałym sukcesem. Chcąc urozmaicić planowane wydarzenie, możemy również pomyśleć o zorganizowaniu zawodów sportowych, przedstawienia teatralnego, czy koncertu ulubionego artysty.

W zabytkowej kopalni można również aktywnie odpocząć i przeżyć niezapomnianą przygodę wybierając się na jedną z tras zwiedzania, np. na Trasę górniczą. Podziemna przygoda rozpoczyna się zjazdem szybem górniczym Regis i trwa około 3 godziny. Nic się nie bójcie. Nie będziecie sami wędrować po zakamarkach Wieliczki. Nad wszystkim będzie czuwać doświadczony przewodnik. Załóżcie wygodne buty i zapoznajcie się z zasadami obowiązującymi pod ziemią.

Po tym, jak poznacie najważniejsze zasady powinniście już tylko otworzyć się na czekającą na was wyprawę. Wieloletni znawcy górniczego fachu przydzielą wam odpowiednie zadania, by każdy miał poczucie pełnego uczestnictwa w wędrówce. Nauczycie się między innymi, jak wyznaczać drogę za pomocą mapy, mierzyć stężenie metanu, czy wyszukiwać i transportować sól. Taka wyprawa z pewnością pozostanie na długo w pamięci, ale i zrobi wrażenie na waszych gościach, pracownikach czy kontrahentach. Warto poznać życie górników od „środka” a mówiąc wprost: od wnętrza i najgłębszych zakamarków Kopalni Soli.

Trasa górnicza to jedna z wielu możliwości tematycznego zwiedzania kopalni. Nie mniej ciekawe i godne polecenia są pogramy team  buildingowe np.: Skarb dla zuchwałych, Ekspedycja: Wieliczka czy Podziemna Eskapada. Pracownicy Działu Organizacji Imprez Kopalni doradzą wam który z nich wybrać.

Jak więc widać, „Wieliczka” to nie tylko solne korytarze i zachwycające komory, które co roku przyciągają niemal 1 400 000  turystów z całego świata. Wyjątkowa lokalizacja kopalni sprawia, że jest ona również interesującym miejscem do zorganizowania zarówno biznesowego spotkania, jak i networkingu z szeregiem niepowtarzalnych atrakcji.

Solne podziemia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – odpocznie, poszerzy wiedzę i choć na chwilę przeniesie się w magiczny podziemny świat, pełen tradycji, ale i nowoczesności. 

Zapraszamy: http://bit.ly/2uURysY

ZNAJDŹ NAS: