Event biznesowy - sportowo, rozrywkowo czy bankietowo?

Wybór miejsca pod event jest jednym z najważniejszych elementów planowania wydarzenia. Z każdym dniem klienci biznesowi stają się bardziej wymagający, nie tylko pod względem proponowanych aktywności podczas spotkania, ale też właśnie w kwestii ich lokalizacji. Dzięki coraz większym możliwościom transportowym, nowym technologiom, coraz bogatszej bazie noclegowej, a przede wszystkim dzięki większej świadomości znaczenia eventów biznesowych można dziś stworzyć swoiste dzieła eventowej sztuki i zaspokoić nimi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. 

2018-08-06 14:00:06

Zdanie „Only sky is the limit” jest chyba najczęściej powtarzanym w tej branży. Możliwości organizacji eventów są dziś bowiem niemal zupełnie nieograniczone. To jedynie kwestia naszej wyobraźni i budżetu klienta. Fakt, że obecnie niemal wszystko jest w zasięgu ręki, powoduje, że organizatorzy prześcigają się w pomysłach, a uczestnicy eventów mają coraz większe oczekiwania. I dobrze, ponieważ wszyscy na tym korzystają. W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie relacje międzyludzkie coraz częściej ograniczają się do wymiany krótkich SMS-ów, te kilka chwil podczas eventu biznesowego pozwala na moment odprężenia, na wywołanie pozytywnych emocji i zacieśnienie więzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: