Większy event, większe ryzyko. Czy musimy robić RiskAssessment?

Czytelniku, zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie sytuację, w której w dzień po evencie przychodzi do Ciebie policjant w celu sporządzenia notatki z wypadku, jaki niestety miał wczoraj miejsce. Wszystko, co powiesz, może być dla Ciebie niewygodne, trudne a nawet obciążające. W głowie masz gonitwę myśli: czy ja jestem za to odpowiedzialna(y), jakie grożą konsekwencje, co mam na swoją obronę?

2017-09-01 12:42:33

Nie jest ważne, co się takiego wydarzyło. W kodeksach znajdzie się dość paragrafów, aby zastosować je wobec winnego. Winnego pożaru, kradzieży, uszkodzenia sprzętu, naruszenia cudzej własności, uszkodzenie ciała, i  – nie daj Bóg – śmierci. 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: