Hotle Vienna House: gościnność przede wszystkim

W Vienna House liczy się odkrywanie, zdobywanie nowych doświadczeń oraz znajdowanie piękna w prostocie życia. Ta największa grupa hotelarska Austrii posiada i prowadzi hotele mające własny charakter, ale kierujące się tymi samymi wartościami i jednym wspólnym celem: aby nieustannie zachwycać. Misją Vienna House jest bowiem bycie dobrym gospodarzem, a zatem dzielenie się swoją wiedzą dotyczącą lokalnych sekretów, entuzjazmem oraz dbaniem o komfort gości.

2017-12-19 09:40:54
Autor:

Vienna House zarządza aktualnie hotelami w Europie, funkcjonującymi pod markami Vienna House oraz Vienna House Easy. Hotele marki Vienna House to obiekty miejskie, biznesowe i kurorty, charakteryzujące się ekskluzywnym designem i własnym, wyjątkowym charakterem. Linia Vienna House Easy to natomiast grupa stylowych hoteli o swobodnej, nieformalnej atmosferze i prostym, świeżym wystroju. Śniadania w miejscach stylizowanych na piekarnię, lobby z miejscem do pracy wspólnej - takich elementów nie zabraknie w hotelach należących do tej marki.

Łącznie Vienna House to ponad 30 obiektów w dziewięciu europejskich miastach, które w Polsce można spotkać w czterech miastach: Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz Międzyzdrojach. W 2018 roku, do tych czterech lokalizacji dołączy Warszawa. W biznesowej dzielnicy Mokotów, zostanie otwarty hotel Vienna House Mokotów Warsaw, który zaoferuje swoim gościom 164 designerskich pokoi, sale konferencyjne, centrum fitness oraz restuarację, serwującą dania bazujące na lokalnych produktach. Zdrowa, regionalna kuchnia wyróżnia zresztą wszystkie obiekty sieci. W hotelu Vienna House Andel’s Cracow czy Vienna House Easy Cracow można zasmakować krakowskich bajgli, w katowickim Vienna House Easy Angelo Katowice ogromną popularnością cieszy się regionalny kącik z kiszonymi ogórkami oraz pieczonymi mięsami od lokalnych dostawców, w Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje goście mogą wybierać spośród różnego rodzaju ryb, a w Vienna House Andel’s Lodz skosztować, m.in., pierogów.

Markę Vienna House wyróżnia również kultura kreatywnych spotkań. Wraz z rozwojem technologii, zmienia się sposób pracy i komunikacji między ludźmi, a idąc dalej tym tropem — wymagania uczestników i organizatorów spotkań i konferencji. Zespół Vienna House podchodzi indywidualnie do każdego spotkania, oferując różne niestandardowe rozwiązania, ustawienia stołów, a także kreatywne podejście do przerw kawowych, które mają zaskakiwać uczestników wydarzenia. Te mogą nawiązywać do danej branży, czy zagadnienia będącego tematem spotkania. Przekąski są ustawiane na paletach, drabinach, niestandardowych bufetach i serwowane w wymyślnych pojemnikach.

Vienna House budujeswoje doświadczenie już od 25 lat i nieustannie zachęca swoich gości do czerpania radości z podróżowania, odkrywania i zdobywania nowych doświadczeń, tak aby każdy pobyt był niezapominanym przeżyciem. Bez względu na miejsce i cel podróży.

ZNAJDŹ NAS: