Destynacje eventowe: Trójmiasto

Z artykułu dowiesz się: Dlaczego Gdańsk, Sopot i Gdynia stanowią atrakcyjne lokalizacje do organizacji wydarzenia; Jakie oferty przygotowała dla firm trójmiejska branża hotelarska; Czym dysponują poszczególne obiekty; Co warto zobaczyć, gdzie warto zjeść.

2017-05-31 13:32:14

Trójmiasto to wyjątkowy obszar zachwycający nie tylko wspaniałą architekturą i unikatową atmosferą, ale także bogatą ofertą konferencyjną. Ten region Polski jest idealny dla wszystkich osób pragnących połączyć pracę z wypoczynkiem niezależnie od pory roku. Znajdujące się tutaj sale konferencyjne wyróżniają wysoki standard, dostęp do różnego rodzaju narzędzi multimedialnych, oferty gastronomicznej czy dodatkowe możliwości adaptacyjne wnętrz. W szerokiej gamie obiektów szkoleniowych znajdują się zarówno te położone w centrum miasta, jak i te ulokowane bezpośrednio przy samej plaży. Każdy więc znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: