Poznaj wyjątkową ofertę DoubleTree by Hilton Łódź

Możliwości, lokalizacja oraz komunikacja – to właśnie te czynniki stanowią podstawowe filary udanego eventu, które wyróżniają DoubleTree by Hilton Łódź. Myślicie, że zorganizowanie w hotelu boiska piłkarskiego, toru wyścigowego z mappingiem 3D czy areny walk MMA stanowi coś niemożliwego? Sprawdźcie, co jeszcze może odkryć przed Wami nowoczesny obiekt pełen inspiracji.

2018-02-16 15:29:21
Autor:

Łódzki Hotel powstał w miejscu dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi (WFF). Można więc śmiało powiedzieć, że miejsce to już od końca lat czterdziestych XX wieku słynęło z organizowania przedsięwzięć na dużą i niespotykaną nigdzie wcześniej skalę. Mimo, że charakter eventów nieco się zmienił, DoubleTree by Hilton Łódź przez cały czas korzysta ze swoich ogromnych możliwości. Dzięki bezpośredniemu połączeniu z halami dawnej WFF znajduje się tutaj niemal 5 tys. m2 powierzchni, która idealnie nadaje się do organizacji konferencji, targów czy bankietów. Jest to powierzchnia niezwykle plastyczna, gotowa przyjąć i zrealizować wszelkie pomysły organizatorów. Przestronne, wysokie na nawet 16 metrów hale wyposażone zostały w doskonałą infrastrukturę eventową. Udogodnienia obejmują również między innymi możliwość wjazdu samochodem bezpośrednio do hal, udźwig 250 kilogramów na m2, mobilną scenę i widownię, oświetlenie i nagłośnienie najwyższej klasy. Wszystko to zostało wyposażone w obsługę na poziomie 4-gwiazdkowego hotelu i bogate menu cateringowe. Warto o nim wspomnieć, ponieważ wszystkie dania zostają przygotowane na miejscu przez utalentowanych i doświadczonych szefów kuchni.

Filmowa przeszłość hal sprawia, że są one idealne także pod względem akustyki, co wielokrotnie zostało docenione przez największe gwiazdy muzyki, które goszczą w nich zarówno podczas koncertów otwartych, jak i tych organizowanych na potrzeby konkretnego wydarzenia.

Kolejnym istotnym elementem oferty konferencyjnej jest 13 nowocześnie wyposażonych sal z możliwością łączenia lub dzielenia, w zależności od potrzeb klientów. Ciekawostką jest także sala kinowa 3D, która po rewitalizacji zachowała charakter dawnej sali kolaudacyjnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi. Cały kompleks zapewnia więc przestrzenie, w których można organizować zarówno konferencje, bankiety czy koncerty dla dużej ilości osób, jak i kameralne warsztaty czy szkolenia. 200 nowoczesnych pokoi, każdy z jednym lub dwoma łóżkami, to gwarancja 400 komfortowych miejsc noclegowych, z których bardzo łatwo i przyjemnie można dostać się do wszystkich atrakcji hotelu, zarówno tych konferencyjnych jak i wypoczynkowych.

Atutem jest centralne położenie

Lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszystkich jego udogodnień, takich jak pobliski rozległy park, hala widowiskowo-sportowa Atlas Arena, dworce kolejowe, lotnisko czy tętniąca życiem ulica Piotrkowska. Pomimo centralnej lokalizacji hotel, dysponuje 300 miejscami parkingowymi, a w podziemnej części parkingu znajduje się myjnia samochodowa. Wszystko po to, by Goście czuli się w pełni bezpiecznie i komfortowo.

Warto wspomnieć również o rozwoju Łodzi. Łódź to miasto, które w ostatnich latach rozwija się w bardzo szybkim tempie. Powstają nowe centra biznesowe, zbudowano nowoczesny dworzec, zakończono wiele inwestycji w infrastrukturę drogową. Dla organizatorów eventów, Łódź ma jednak duże znaczenie także ze względu na położenie na mapie Polski. Bliskość skrzyżowania autostrad A1 i A2 oraz droga ekspresowa S8 zapewniają doskonałe, szybkie połączenia drogowe ze wszystkimi głównymi miastami w Polsce oraz lotniskiem w Warszawie. Również koleją można szybko dojechać do Łodzi np. ze stolicy czy Krakowa. Jeżeli więc myślimy o organizacji zjazdu przedstawicieli handlowych firmy farmaceutycznej, dilerów znanej marki samochodowej czy pracowników wielooddziałowych firm, to wybór Łodzi ma bezpośrednie, pozytywne przełożenie na czas i koszty dojazdu.

Poza czysto technicznymi i praktycznymi aspektami organizacji eventów liczą się także te bardziej nienamacalne kwestie. Do jednej z nich należy zdecydowanie obsługa klienta. DoubleTree by Hilton stawia na otwartą i bezpośrednią komunikację zarówno na etapie negocjacji, jak i realizacji przedsięwzięć. Perfekcyjnie zorganizowany zespół sprzedawców, dział operacyjny, techniczny i gastronomiczny, to zgrana grupa osób, której jedynym celem jest przeprowadzenie idealnego wydarzenia zgodnie z oczekiwaniami klienta. Elastyczne podejście oraz doświadczenie przy najbardziej skomplikowanych i odważnych wydarzeniach sprawia, że trudno sobie wyobrazić rzeczy, które dla DoubleTree by Hilton stałyby się niemożliwe. W halach budowano już boiska piłkarskie, tor wyścigowy w technologii mappingu 3D czy też areny walk MMA.

Wytchnienie po ciężkiej podróży

Jednak DoubleTree by Hilton to nie tylko eventy. Gość indywidualny znajdzie tutaj idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu, których może zaznać po skończonej pracy. Pokoje są przestronne i komfortowo wyposażone. Każdy ich element zaprojektowany jest tak, by służyć wygodzie swoich gości. Centralny punkt to oczywiście łóżko z bardzo wygodnym materacem, ale w pokoju znajduje się również ergonomicznie zaprojektowana przestrzeń do pracy. Goście mogą korzystać z całodobowego room-service, usługi concierge, czy też pralni. Łazienka wita podgrzewaną podłogą, a wśród pozostałych jej udogodnień znajdują się np. podgrzewane, nieparujące lustro, czy podświetlane lusterko do makijażu. Wszystko po to, by zapewnić jak największy komfort odwiedzającym gościom.

Dla głodnych wrażeń

W hotelowej restauracji Four Colors i Golden Barze można skosztować wyśmienitych potraw kuchni międzynarodowej oraz przebierać w bogatej karcie drinków i alkoholi. Znajdujące się na 10. piętrze basen, sauny, fitness oraz SPA, z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta, zapewniają wyjątkowe doznania dla ciała i duszy. Z kolei działający w halach dawnej WFF Klub Wytwórnia gości największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz organizuje inne wydarzenia kulturalne. Atrakcje kulinarne i rozrywkę zapewnia także bliskość ulicy Piotrkowskiej i galerii Sukcesja z kompleksem kinowym Helios i nowoczesną kręgielnią.

Filmową przeszłość miejsca ilustrują liczne detale znajdujące się na terenie hotelu oraz monumentalna szklana elewacja przedstawiająca kadr z pierwszego powojennego filmu „Zakazane Piosenki”. Mimo że DoubleTree by Hilton Łódź, to obiekt uniwersalny gotowy przyjąć każdego. Największą popularnością cieszy się jednak właśnie wśród organizatorów konferencji i gości biznesowych. Wynika to z faktu dogodnego położenia, ale także historii miejsca, która zostawiła po sobie niepowtarzalne przestrzenie z ogromnymi możliwościami. Niewątpliwą przewagą jest też przynależność do jednej z największych sieci hotelowych na świecie – Hilton. Przekłada się to niespotykany nigdzie indziej standard obsługi klienta. Dzięki temu goście hotelu z przyjemnością wracają w jego progi.

ZNAJDŹ NAS: