Destynacje eventowe: Mazury

Z artykułu dowiesz się: Dlaczego Mazury stanowią atrakcyjny region na zorganizowanie eventu; Jakie oferty przygotowała dla firm mazurska branża hotelarska; Czym dysponują poszczególne obiekty; Co warto zwiedzić, gdzie warto zjeść.

2018-04-27 11:06:13

Mazury to jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, nazywane jest Krainą Tysiąca Jezior, choć w rzeczywistości jest ich ponad dwukrotnie więcej. Kojarzy się je przede wszystkim z malowniczymi krajobrazami, krystalicznie czystymi rzekami oraz lasami, w których spotkać można rzadkie gatunki roślin, zwierząt i ptaków. Mazury to obszar, gdzie zlokalizowane są doskonale zachowane zabytki, które swoją historią sięgają czasów panowania zakonu krzyżackiego. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystycznej Mazury są regionem lubianym i chętnie odwiedzanym przez turystów oraz gości biznesowych. Z jednej strony jest to kraina, w której można odnaleźć ciszę i spokój w miejscowościach ukrytych wśród lasów. Z drugiej – to luksusowe hotele, apartamenty, pensjonaty zlokalizowane w gwarnych, pełnych życia kurortach mazurskich. Kraina Wielkich Jezior w swojej ofercie hotelarskiej i konferencyjnej dysponuje wieloma atrakcyjnymi obiektami, które idealnie sprawdzą się jako miejsce organizacji większych eventów, jak i mniejszych, kameralnych wydarzeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: