Destynacje eventowe: Poznań

Poznań to idealne miejsce dla biznesu. Dobre położenie na mapie Polski, lotnisko niedaleko centrum, bliskość Berlina i autostrada, którą w niecałe trzy godziny można dojechać do Warszawy, powodują, że miasto przyciąga przedsiębiorców i z kraju, i z zagranicy.

2017-04-02 13:16:57

Stolica Wielkopolski dysponuje wieloma atrakcyjnymi obiektami konferencyjnymi i hotelami, których sale doskonale sprawdzają się zarówno podczas wystawnych i prestiżowych eventów na kilka tysięcy osób, jak i kameralnych szkoleń lub narad zarządu. Jednak Poznań to nie tylko bogate zaplecze konferencyjne i hotelowe, ale także niezliczona ilość restauracji, kawiarni i barów, dobra komunikacja oraz interesująca historia. Będąc w Poznaniu, warto odwiedzić Stary Rynek z pięknym ratuszem i malowniczymi kamieniczkami, Muzeum Narodowe, Kościół Farny, Katedrę czy Bramę Poznania ICHOT. Dodatkowo dostępnych jest tu wiele miejsc rozrywki, sklepów renomowanych firm oraz galerii handlowych. W poruszaniu się po mieście z pewnością pomogą łatwo dostępne środki komunikacji miejskiej, korporacje taksówkowe czy rowery, które można wypożyczyć w wielu punktach Poznania.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: