Poznaj piękno Hotelu Natura Residence**** Business&SPA

Są na mapie Polski miejsca, w których można zażywać masażu, jednocześnie będąc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze. Brzmi obiecująco? Przyjrzyjcie się ofercie Hotelu Natura Residence**** Business&SPA. Zdecydowanie warto.

2017-08-02 08:58:17
Autor:

Jeden z takich punktów ukrywa się właśnie na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani.

Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Hotelu Natura Residence**** Business&SPA to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego czy uczestniczy w konferencji, weselu czy zaplanował romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

Natura Residence leży więc na granicy światów ekologii i cywilizacji, sportu i lenistwa i raju dla podniebienia. Jest komfortowym miejscem w pobliżu Katowic, Częstochowy, Szlaku Orlich Gniazd i lotniska Pyrzowice. Stanowi więc odzwierciedlenie lokalizacyjnej wygody, zapewniając luksus bliskości miasta, przy jednoczesnym jego braku. Pozostawia Gościom wybór kiedy i jaką granicę chcą przekroczyć. 

Natura Residence z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. Masaże manualne, świecą, muszlami, kompleksowe, naturalne zabiegi na twarz kosmetykami marki Babor i sauna to tylko część możliwości, z których skorzystać mogą Goście obiektu, ceniący sobie odpoczynek z najwyższej półki.

Wirtuozerię dań, serwowanych w restauracji, nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raje dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą.

Każdy kocha sobie popróżnować, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą i słodką tartą w Natura Bistro, lubią trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników, którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie 4 klimatyzowanych sal o łącznej powierzchni ponad 200mk, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata.

ZNAJDŹ NAS: