Destynacje eventowe: Kraków

Bogactwo obiektów hotelowych i konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach sprawia, że Kraków stanowi idealne miejsce na wypoczynek i na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy kongresów. Warto zatem uważniej przyjrzeć się ofercie, jaką przygotowała krakowska branża hotelarska.

2017-10-09 15:12:33

Kraków to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Wspaniałe miasto, którego początki sięgają IX w., pełne jest zachwycającej architektury i wspaniałych zabytków. Stary Rynek z urzekającymi Sukiennicami, Kościół Mariacki z ujmującym ołtarzem Wita Stwosza, Zamek Królewski na Wawelu czy urokliwy Kazimierz to tylko niewielka część skarbów, które skrywa w sobie stolica Małopolski. Mówi się, że Kraków jest miastem artystów – to prawda, bo znajduje się tutaj mnóstwo muzeów, teatrów czy wystaw, organizowane są także liczne koncerty i wydarzenia literackie, a niepowtarzalny klimat miasta stale czaruje turystów. Kraków to nie tylko zabytki i kultura – ale i doskonałe i harmonijne połączenie tradycji i historii z pulsem nowoczesnego, rozwijającego się miasta. Bogactwo obiektów hotelowych i konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum, jak i na obrzeżach sprawia, że Kraków stanowi idealne miejsce na wypoczynek i na organizację różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy kongresów. Warto zatem uważniej przyjrzeć się ofercie, jaką przygotowała krakowska branża hotelarska.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby uzyskać dostęp do zasobów premium i naszego newslettera prasowego wpisz swój adres e-mail:

Zapisz się i zyskaj

- dedykowane zniżki na szkolenia i projekty branżowe
- najświeższe informacje z rynku podane w prostej i kompaktowej formie
- dostęp do najwartościowszych treści na www.eventmanagement.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest Forum Media Polska spółka z o.o., ul. Polska 13, 60-595 Poznań (dalej: My). Będziemy przetwarzać powyższe dane w celach marketingowych. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody na komunikację z naszej strony w każdym czasie. Możesz to łatwo uczynić, dzwoniąc na 61 66 55 800 lub poprzez przesłanie maila na adres: bok@forum-media.pl.

Zgadzam się na kontakt ze strony wydawnictwa Forum Media Polska sp. z o.o. drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu przedstawiania sprofilowanej oferty produktów i usług wydawnictwa lub jego partnerów.

ZNAJDŹ NAS: